Autor Wątek: Image inversée avec carte HK-T.RT2957P63 pour MANTA LED3204  (Przeczytany 191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arakis

• Newbie
  • *
Image inversée avec carte HK-T.RT2957P63 pour MANTA LED3204
« dnia: Kwietnia 12, 2021, 19:30:01 »
Bonjour, je viens d'installer dans un TV Continental Edison une carte Manta HK-T.RT2957P63 !
Cela fonctionne bien, mais l'image est à l'envers (la tete en bas et les pieds en haut) !! Quelqu'un a-til une solution car il n'y a pas de solution avec le Menu service (1147) !?

Merci d'avance

Arkady1964

• Hero Member
Odp: Image inversée avec carte HK-T.RT2957P63 pour MANTA LED3204
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 13, 2021, 07:40:12 »
Bonjour, je viens d'installer dans un TV Continental Edison une carte Manta HK-T.RT2957P63 !
Cela fonctionne bien, mais l'image est à l'envers (la tete en bas et les pieds en haut) !! Quelqu'un a-til une solution car il n'y a pas de solution avec le Menu service (1147) !?
Merci d'avance

"Witam, właśnie zainstalowałem kartę Manta HK-T.RT2957P63 w telewizorze Continental Edison!
Działa dobrze, ale obraz jest odwrócony (głowa w dół i nogi do góry) !! Czy ktoś ma rozwiązanie, bo nie ma rozwiązania z menu serwisowym (1147) !?
z góry dziękuję" 

Witam, może pomoże Ci rozwiazać problem zainstalowanie aplikacji poziomującej ekran Set Orientation  1.1.4.

Set Orientation  1.1.4, używam tej apki, spisuje się bardzo dobrze. Zaczełem jej używać na telewizorach Android TV Sony i Manty, gdy okazało się, że aplikacja zainstalowana z pliku APK przeznaczona na "zwykłego Androida" działa prawidłowo do momentu kiedy przechodziła na auto odtwarzanie (Autoplay). Wtedy zmieniał się tryb wyswietlania obrazu tj. obraz był przechylony.

Klip z YouTube szerzej przedstawiający rozwiązanie tego typu problemów z aplikacjami:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Set Orientation  1.1.4 (wielkość pliku APK, BARDZO MAŁA, około 0,1 MB), plik APK jest do pobrania stąd:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Po załaczeniu aplikacji trzeba wybrać z wyświetlonej listy:

landskape (krajobraz) i zatwierdzić OK

Aplikację sprawdziłem i działa bez problemu na Android TV, Sony i Manta.
Uwaga. Zaznaczam, że aplikacja Set Orientation powinna działać też na większości telewizorów z Android TV. Oczywiście powinno ją się instalować jak jest potrzebna, ja musiałem ją zainstalować, aby aplikacje ze "zwykłego Androida"  prawidłowo działały na na moim Android TV.

Jest wiele aplikacji instalowanych z pliku APK przeznaczonych na "zwykłego Androida" które mogą wymagać trybu landskape np. gdy się instaluje gry z Androida na telewizorze (obraz gry nie obraca się do poziomu), wtedy apka Set Orientation  1.1.4 może okazać się bardzo przydatna.

Info w tym temacie tj.  Set Orientation  1.1.4  jest też tutaj:
http://www.manta.info.pl/forum/manta-android-tv/set-orientation-app-apk-dla-android-tv-aplikacje-nie-zmieniaja-trybu-wyswietla/

Uwaga!  Bardzo ostrożnie z menu serwisowym (1147)...
http://www.manta.info.pl/forum/manta-android-tv/pomocy!-55lua19s-wyjscie-z-aging-mode/

Pozdrawiam

Edition!!!  Dane które podałeś to nazwa płyty głównej HK-T.RT2957P63 MANTA. Nie wiem czy Twój telewizor jest Android TV, jeżeli nie jest, nie ma możliwości instalacji Set Orientation  1.1.4.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2021, 13:40:44 wysłana przez Arkady1964 »