Manta Android TV EMPEROR > MANTA ANDROID TV

Problem z HBO GO

(1/2) > >>

magdinh:
Witam serdecznie. Mam problem z odtworzeniem plików na HBO GO. Pojawia się zawsze taki sam błąd: Nie można odtworzyć tej pozycji, spróbuj jeszcze raz (5.1). Odświeżenie nic nie daje. Czy ktoś z Państwa ma pomysł?

Model telewizora LED TV 32LFA69D

Arkady1964:

--- Cytat: magdinh w Maja 27, 2021, 16:38:09 ---Witam serdecznie. Mam problem z odtworzeniem plików na HBO GO. Pojawia się zawsze taki sam błąd: Nie można odtworzyć tej pozycji, spróbuj jeszcze raz (5.1). Odświeżenie nic nie daje. Czy ktoś z Państwa ma pomysł?

--- Koniec cytatu ---

W takiej sytuacji często pomagają tylko dwa wyjścia z problemu.

1. Użycie mobilnej (dedykowanej głównie na tablety i smartfony) wersji HBO GO wgranej na telewizor z pliku APK. Sterowanie na telewizorze możliwe przy pomocy myszki bezprzewodowej lub pilota Air Mouse.

2. Ogólnie mniej skuteczne od piewszego rozwiąznia, ale niekiedy pomaga tj. skorzystanie z wtyczki do Kodi.

Pozdrawiam

magdinh:

--- Cytat: Arkady1964 w Maja 27, 2021, 17:48:31 ---
--- Cytat: magdinh w Maja 27, 2021, 16:38:09 ---Witam serdecznie. Mam problem z odtworzeniem plików na HBO GO. Pojawia się zawsze taki sam błąd: Nie można odtworzyć tej pozycji, spróbuj jeszcze raz (5.1). Odświeżenie nic nie daje. Czy ktoś z Państwa ma pomysł?

--- Koniec cytatu ---

1. Użycie mobilnej (dedykowanej głównie na tablety i smartfony) wersji HBO GO wgranej na telewizor z pliku APK. Sterowanie na telewizorze możliwe przy pomocy myszki bezprzewodowej lub pilota Air Mouse.

2. Ogólnie mniej skuteczne od piewszego rozwiąznia, ale niekiedy pomaga tj. skorzystanie z wtyczki do Kodi.

Pozdrawiam

Dziękuje!!!

--- Koniec cytatu ---

Arkady1964:
Może jeszcze to pomoże:

Dostęp do HBO GO można uzyskać za pośrednictwem przeglądarek we wszystkich nowszych wersjach Firefox oraz Google Chrome.
Zaloguj na swoim koncie  HBO GO, najlepiej przeglądarka Firefox lub Google Chrome.

Przeglądarka Firefox 64.0.2  arm-v7a (Android 4.1+)
https://www.apkmirror.com/apk/mozilla/firefox/firefox-64-0-2-release/firefox-browser-fast-private-64-0-2-2-android-apk-download/

Google Chrome 64.0.3282.137  arm-v7a (Android 4.1+)
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/chrome/chrome-64-0-3282-137-release/chrome-browser-64-0-3282-137-android-apk-download/

Uwaga! Sterowanie aplikacją Firefox Browser 64.0.2 i Google Chrome na telewizorze  jest możliwe myszką bezprzewodową lub pilotem Air Mouse.

Pozdrawiam

Arkady1964:

--- Cytat: magdinh w Maja 27, 2021, 21:09:11 ---
--- Cytat: Arkady1964 w Maja 27, 2021, 17:48:31 ---

--- Koniec cytatu ---

Pozdrawiam

Dziękuje!!!

--- Koniec cytatu ---

--- Koniec cytatu ---

Jak pomogło to dobrze, w internecie są różne wersje APK. Ja nie mam konta abonenta, więc nie mogę sprawdzić która wersja działa najlepiej.

Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej