Tunery DVB-T > DVBT011

instalacja

(1/1)

seria:
Błagam pomóżcie blondynce. ;) Kupiłam dekoder DVBT011 dla córki  i mamy problem z instalacją.Nie wynajduje żadnych kanałów.Przy ręcznym wyszukiwaniu pokazuje siłę sygnału 97%, ale jakość 0%.Antenę mam podłączoną.Nie wiem w czym problem.Czy może dekoder jest trefny , czy antena do kitu ? zaznaczam ,że próbowała cała rodzina , łącznie ze szwagrem informatykiem ( bardzo dobrym w swoim fachu ).Może ktoś z was mi coś podpowie ?

Nikita:
Mam dokładnie to samo :/ - Dekoder wyszukał programy, po czym sygnał zanikł zupełnie. Po kilkukrotnym podłaczeniu i sprawdzeniu kabli - nie wyświetla sie nawet menu, żeby wykonać np. reset ustawień fabrycznych, czy cokolwiek... Ktoś wie, o co chodzi?

Alicia_S:
A u mnie się pojawia tylko czerwona dioda (wyłączony) albo zielona (włączony), jakby dekoder działał ale nie chciał współpracować z telewizorem (Toshiba 19DV550P). Kabel anteny podpięłam do dekodera, dekoder do telewizora kablem HDMI.

Manta Team 2017:
Sprawdzić na innym tv. Jak nie ma zmian zgłosić się do miejsca zakupu.

Lechu:
Przy ręcznym wyszukiwaniu pokazuje siłę sygnału 97%, ale jakość 0%.

Mieszkam na Śląsku ! mam w automacie wyszukane wszystkie muxy ! jedynie dekoder nie może znaleźć muksu lokalenego TWT na kanale 47 (682MHz) nawet ręcznie ! Zaznaczam że na tej samej instalacji antenowej 2 dekoder Ariva działa prawidłowo !Siła 70 ,jakośc 50 nie tnie się !! jaka jest przyczyna że tuner nie widzi tego kanału ?? nawet po aktualizacji ! i dalej nie działa mp3 !!

http://www.manta.info.pl/forum/dvbt011/dvbt011-firmware/?action=dlattach;attach=1695

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej