DVBT03 oraz DVBT04 – nowe tunery DVB-T w ofercie Manta Multimedia

Firma Manta Multimedia, największy polski dostawca sprzętu RTV/AGD/Multimedia wprowadza do sprzedaży odświeżone wersje najpopularniejszych tunerów naziemnej telewizji cyfrowej w wersji zaawansowanej (Dekoder TV Cyfrowej DVBT03) oraz kompaktowej (Dekoder TV Cyfrowej DVBT04). Urządzenia te pozwolą odbierać naziemną telewizję cyfrową, w jakości HD i są skierowane do miłośników telewizji oraz multimediów.

„Naziemna telewizja cyfrowa wypiera tradycyjny sygnał TV, a już wkrótce całkowicie go zastąpi. Popularność naszych flagowych tunerów DVBT pokazuje, że wiele osób chce uczestniczyć w cyfrowej rewolucji już dzisiaj. Z Dekoderami TV Cyfrowej DVBT03 i DVBT04 już teraz można zyskać dostęp do telewizji w jakości HD, a dodatkowo prosto z telewizora odtwarzać multimedia, takie jak zdjęcia czy muzyka.” – mówi Bogdan Wiciński, CEO Manta Multimedia.

Nowe tunery różnią się gabarytami i sposobem obsługi, dzięki czemu każdy odbiorca wybierze urządzenie dopasowane do swoich potrzeb i zestawu TV. Oba są wyposażone w porty USB 2.0, dzięki czemu można je łatwo połączyć z dowolnym dyskiem twardym w formacie FAT16, FAT32 i NTFS i zyskać dostęp do multimediów w jakości Full HD. Tunery są wyposażone w zaawansowany dekoder MPEG4 H.264, dzięki któremu odtwarzają formaty MKV, M2TS, MPEG HD, XVID HD, AVI oraz VOB. DVBT03 jest dodatkowo wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz oraz przyciski nawigacji, które ułatwią obsługę wszystkich funkcji.

Łatwa komunikacja z odbiornikiem telewizyjnym oraz domowym systemem audio jest możliwa dzięki złączom HDMI, CVBS, SCART, YPbPr, CVBS oraz COAXIAL. Poza formatami wideo, oba tunery wspierają inne multimedia w popularnych formatach, takich jak BMP, JPG, PNG (grafika) oraz MP3, WMA, WAV (audio).

Więcej informacji oraz specyfikacja techniczna na stronach produktów:

DVBT03 DVB-T HD Tuner

DVBT04 DVBT HD Tuner