MNP01 Manta Smart TV Box

Zamień swój telewizor w Smart TV!

Manta Smart TV Box MNP01 to urządzenie wyposażone w wydajny procesor oraz system Android 2.2, dzięki któremu w prosty i wygodny sposób można dodać funkcje sieciowe i multimedialne do każdego telewizora wyposażonego w złącze HDMI. Dzięki Matna Smart TV Box na ekeranie telewizora można uruchamiać aplikacje systemu Android, przeglądać pocztę, internet, korzystać z komunikatorów, odtwarzać wideo i muzykę z internetu. Smart TV Box wyposażony jest w zarówno w łączność bezprzewodową Wi-Fi, jak również gniazdo sieci LAN. Dzięku Bluetooth możliwe jest przesyłanie zdęć bezpośrednio z telefonów komórkowych i oglądanie ich na ekranie telewizora.
Obsługa MNP01 odbywa się za pomocą pilota wykorzystującego technologię podobną do tej jaką znajdziemy w konsoli Nintendo Wii, dzięki temu użytkownik może wygodnie sterować kursorem, przewijać aplikacje, strony internetowe, wpisywać teksty. Możliwe jest także podłączenie zwykłej klawiatury i myszy, gdyż urządzenie wyposażono w dwa porty USB z przodu obudowy i jeden z tyłu.
Pamięć wewnętrzną Manta Smart TV Box (4 GB Flash) można powiększyć używając kart pamięci SD lub podłączając pendrive USB, czy zewnętrzny dysk USB.
Dzięku pełnemu dostępowi do Android Market użytkownik zyskuje dostęp do tysięcy aplikacji z Android Market, które teraz będzie można uruchomić na telewizorze. Urządzenie odtwarza wiele formatów plików filmowych, istnieje więc możliwość oglądanie filmów czy seriali w formacie HD z dysku USB lub internetu.


Strona produktu Manta Smart TV Box MNP01