MID04 EasyTab – nowy tablet w ofercie Manta Multimedia

Firma Manta Multimedia wprowadziła na rynek nowy tablet w cenie zbliżonej do prostych e-booków!
Dzięki Manta MID04 EasyTab podróżowanie oraz wielogodzinne przebywanie poza domem zmieni się raz na zawsze! Dzięki systemowi operacyjnemu Android 2.2 to funkcjonalne i niedrogie urządzenie do przeglądania Internetu, odtwarzania multimediów i korzystania z map. Dodatkowo, wbudowana kamera oraz mikrofon pozwolą na swobodne odbywanie video-konferencji!

„Nasz nowy EasyTab to świetne urządzenie dla aktywnych osób, które jeszcze nie miały okazji zapoznać się z urządzeniami typu tablet. EasyTab posiada ekran obsługujący gesty wykonywane wieloma palcami oraz system operacyjny Android, który zrewolucjonizował rynek urządzeń przenośnych. Warta uwagi jest także wytrzymała bateria, która odróżnia nasz tablet od wszystkich produktów konkurencji. Dodatkowo, osoby, które kupią EasyTab dostaną możliwość darmowego pobrania popularnych e-booków oraz stały rabat na zakupy w sklepie EMPIK.com!” – mówi Bogdan Wiciński, CEO Manta Multimedia.

Zaawansowane funkcje EasyTab to nie wszystko. Firma Manta Multimedia przygotowała specjalną promocję dla wszystkich nabywców najnowszego tabletu. Osoby, które nabędą EasyTab MID04 otrzymają rabat na zakupy oraz możliwość pobrania aż 7000 darmowych e-booków w wiodącym sklepie EMPIK.com! Pośród darmowych pozycji znajdują się lektury szkolne oraz najpopularniejsza literatura polska i światowa.

Specyfikacja techniczna na stronie produktu MID04 EasyTab