Telewizory 3D z podświetlaniem LED

Po telewizorach 3D LCD (modele LCd3214 i LCD4214) Manta Multimedia, największy polski dystrybutor RTV i AGD wprowadza na rynek modele telewizorów 3D LED o przekątnych 37 i 42 cale. Nowa linia telewizorów Manta Multimedia to przede wszystkim nowoczesna technologia i podzespoły najwyższej jakości, a także matryce wykorzystujące technologię 3D firmy LG. Podświetlanie ekranu diodami LED umożliwiło zmniejszenie grubości telewizora oraz obniżenie poboru energii elektrycznej.

Nowe telewizory 3D LED umożliwiają wyświetlanie obrazu 3D z różnych źródeł, takich jak odtwarzacze blu-ray, tunery satelitarne, odtwarzacze multimedialne wyposażone w złącza HDMI a także z wbudowanego odtwarzacza USB.

Jeśli nie dysponujemy materiałem wideo 3D, każdy z telewizorów LED 3D od Manta Multimedia jest wyposażony w technologię konwersji 2D do 3D w czasie rzeczywistym, która pozwala oglądać dowolny film, mecz czy program TV w trzech wymiarach. W komplecie z telewizorem użytkownik otrzymuje aż cztery pary pasywnych okularów, dzięki czemu można cieszyć się oglądaniem trójwymiarowych filmów razem z całą rodziną.

Telewizor 3D LED 37 cali strona produktu – LED3701

Telewizor 3D LED 42 cale strona produktu – LED4201

Specyfikacja techniczna telewizorów LED - Manta_3D_LED_TV_Specyfikacja