Tunery TV-SAT > Tunery TV-SAT Firmware

Błędy w oprogramowaniu HD9000 (2092)

(1/1)

amp:
Witam!
  Nie znalazłem odpowiedniego wątku - jeśli tak to proszę mnie naprowadzić i zamknąć ten.

Manta HD9000, firmware: 2092

1) Błąd. EPG -> rezerwacja
Jeśli oglądamy np. program 1 a w menu EPG chcemy zarezerwować np. coś na programie 2 to po przesunięciu kursora na wybraną pozycję i naciśnięciu przycisku rezerwacji wybiera się dobra godzina, ale z programu 1 a nie 2. Aby zadziałało poprawnie w EPG musimy najpierw się przełączyć na program 2 a dopiero potem nacisnąć rezerwację. Da się to poprawić :) ?

2) Błąd. Odtwarzanie nagranego programu. Zdarza się, że pojawi się stopklatka i tuner zawisa całkowicie. Próba ominięcia tego miejsca przewijaniem nie pomaga. Wyłączenie i włączenie tunera pilotem (jeśli posłucha) powoduje późniejszy brak dostępu do zewnętrznego dysku (USB). Dopiero odłączenie zasilania pomaga.

3) (sugestia nie błąd) Odtwarzanie nagranego programu. Jak szybko przeskoczyć do wybranego miejsca (np. do 1h30m)? Jest taka opcja czy trzeba dorobić...

4) firmware ..92F - po włączeniu tunera często zgłasza "włóż kartę". Przełączenie kanału tam i z powrotem załatwia problem

5) wyszukiwanie w programach - dlaczego szuka tylko wg początku nazwy? Nie można przerobić aby szukał wewnątrz całej nazwy? Np. nie znajdę POLSAT NEWS wpisując NEWS...

pozdrawiam

amp

Mirexx:
Witam znalazłem błąd w nowym oprogramowaniu 2098 teraz jest tak ze po włączeniu tunera mam komunikat serwis niedostępny tuner źle odczytuję kartę cyfry i moduł polsatu i trzeba tuner zrestartować to oprogramowanie zamiast poprawić pogarsza sytuację codzienny restart tunera nie uśmiecha mi się proszę o poprawkę bo jest coraz gorzej pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej