Tunery DVB-T > Tunery DVB-T

manta 010 same przeskakuja kanaly

<< < (3/4) > >>

piniek:
Kanały dokładnie po 2 dniach od ustawienia jej kolejności znowu się rozsypały. Widzę, że w tej sprawie to taka zmowa milczenia jak z niemieckim dieslem VW. Oprogramowanie szuka zapewne nowych kanałów co 2 dni i ustawia je w kolejności przeszukiwania. Bez możliwości wyłączenia tej tajemnej opcji.

piniek:
Kanały znowu się przestawiły w Mancie.  W takim układzie nie polecam Manty jako tunera DVBT. Kupiłem ESPERANZA  DVB-T EV101. Oprogramowanie jak widać identyczne tylko przez kogoś innego tłumaczone. Działa od 5 dni i ZERO przestawiania kanałów. Można ? Tak można ale nie w Mancie. Bravo ESPERANZA !!!

piniek:
Mogę otrzymać zwrot pieniędzy za ten wyjątkowy nieudany tuner ? Dostaję rozstroju nerwowego i będę musiał chodzić do psychologa. Będę od Was żądał pokrycia kosztów leczenia i zadośćuczynienia z powodu ciągłego ustawiania kanałów w Waszym tunerze.

piniek:
To może zamiast pieniędzy choć nowe oprogramowanie, które samo nie ingeruje na żadne skarby w to co ustawił użytkownik ? Czy to jest naprawdę takie problemowe i skomplikowane ? Dajcie kod sam przejrzę. Chyba, że to jest jakoś na poziomie hardwarowym.

ESPERANZA  DVB-T EV101 działa od ponad miesiąca i kanały trzymają kolejność jak złoto. Dlaczego tego samego nie mogę napisać na temat DVBT010s ?

piniek:
ESPERANZA  DVB-T EV101 działa poprawnie od kilku miesięcy. Raz ustawione kanały do dzisiaj się nie przestawiły.

Dlaczego Manta 010s nie potrafi tego samego ?

Oba podłączone do tej samej sieci kablowej w jednym mieszkaniu.

Kiedy otrzymam odpowiedź na moje pytania ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej