Autor Wątek: DVBT011 nie widzi mp3  (Przeczytany 2773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ariss_82

• Newbie
  • *
DVBT011 nie widzi mp3
« dnia: Grudzień 31, 2012, 11:11:53 »
Panowie tak jak w temacie w zakładce MUZYKA nie widzi żadnych plików muzycznych.. Dodam, że w menedżerze dysku pliki są jak najbardziej widoczne. Tuner bez problemu odtwarza filmy, zdjęcia itd. Problem tylko i wyłącznie z muzyką. Domyślam się, że potrzebna jakaś poprawka softu tylko skąd ją wziąść? Pomoże ktoś? Czy wymieniać tuner w sklepie..? Tylko czy to jest problem tylko mojej sztuki czy całej partii..? Sprzet kupiony w SATURNIE do którego mam prawie 100km i specjalnie nei chce mi sie tam jechać go oddawac.

Grzesiek

• Newbie
  • *
Odp: DVBT011 nie widzi mp3
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2013, 12:00:50 »
Pytałem o firmware, poinformowano mnie, że niedługo pokaże się soft do tego modelu. Dobrze, że nie wymieniasz, bo, co ciekawe, sprawdzałem i problem, który opisałeś występuje również u mnie. Gdybyś wymienił, to raz nic byś nie zyskał, a mógłbyś trafić na niedziałający pilot, lub brak polskiej czcionki. Ja pisałem e-mail na adres serwisu i jestem pewien, że prędzej czy później problem zostanie rozwiązany, bo jak widzisz, niedociągnięcia w tym modelu zdarzają się często, tylko większość osób to zlewa, a dekoder nie kosztował 50 zł, tylko 130, także przy takiej cenie powinno być wszystko w porządku.

Monte

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2013, 08:49:34 »
U mnie to samo, nie widzi żadnych plików audio  ???

book

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2014, 21:17:24 »
no to czas wysłać dekoder do serwisu...