Autor Wątek: Problem z Manta MA407  (Przeczytany 3147 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karcio22

• Newbie
  • *
Problem z Manta MA407
« dnia: Maj 19, 2015, 21:21:25 »
Otóż przyszedł mi dziś ten głośnik i chyba nie działa. Wyjąłem go z pudełka i włączyłem to zaświeciła się niebieska dioda, ale zauważyłem że przycisk on/off jest lekko wciśnięty do środka więc go podważyłem i wypstryknął do normalnej pozycji ale przy włączenia znowu się wgniótł. Teraz już dioda nie świeci ani wogóle nie reaguje. Ponadto przy ładowaniu strasznie się grzeje kabel oraz sam głośnik (jest aż gorący). Ładowanie nic nie dało dalej głośnik nie reaguje. Zauważyłem że przy przekręceniu go do góry nogami albo lekkiemu potrząśniemu w środku coś się rusza. Nie wiem czy to normalne ale to cos dużego. Tak jakby cały głośnik w środku nie był przymocowany tylko luźno się ruszał. Czy to ja coś robie źle czy to głośnik jest uszkodzony. Mogę go oddać na gwarancję, ale czy muszę czy po prostu nie umiem go włączyć?

Czestuu

• Newbie
  • *
Odp: Problem z Manta MA407
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2015, 23:36:33 »
yhy yhy yhy glosnik ;) co za glosnik ? pod usb ? bluetooth jesli nie gra to zwrot proste i logiczne :-)

Pawel 3Trefl

• Newbie
  • *
    • OSP Kończyce Wielkie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2015, 09:29:23 »
Odczuwalny wzrost temperatury bynajmniej nie świadczy o prawidłowym działaniu urządzenia. Skorzystaj z praw, jakie Ci przysługują jako klientowi i zareklamuj ten produkt. Pozdrawiam!

Piotr Trefl

• Newbie
  • *
    • Szlak Gondoli
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2015, 11:31:27 »
Nie sądzę też, by coś powinno latać w środku.