Autor Wątek: Problem z Manta FM202SPK głośnik Bluetooth  (Przeczytany 1006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

votd

• Newbie
  • *
Problem z Manta FM202SPK głośnik Bluetooth
« dnia: Sierpień 30, 2015, 17:42:04 »
Mam problem, głośnik działał po zakupie, ale jak się wyładował i go naładowałem (przez całą noc przy czym cały czas świeciła czerwona lampka jak w instrukcji miało być) podziałał może z 30minut i nagle usłyszałem komunikat Please charge. I tutaj druga część komunikatu której nie da się rozszyfrować: water disjoints the battery. Czy jakoś tak. Gada jakaś chinka łamanym angielskim (brudkast mułd, redi mułd - Manta, litości, nie mogliście już nagrać tej polskiej Ivony?). Angielski znam bardzo dobrze ale tego rozszyfrować nie mogę. Próbowałem zmienić ładowarkę i teraz to głośnik działa maks 15sekund do komunikatu. Sprawa dziwna bo głośnik działał i bateria jakoś trzymała.. Nic się z nim nie działo, stał sobie na półce i tyle. Jakby nie chciał się ładować... masakra.

Jeżeli ktoś wie co gada ta chinka, proszę o rozszyfrowanie. Słuchałem parę razy i na razie coś że woda uszkadza baterię ale skąd taki bubel ma o tym wiedzieć...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2015, 17:44:02 wysłana przez votd, Reason: Błąd i rozwinięcie tematu »