Autor Wątek: Emperior Portable 3 dvd 062  (Przeczytany 3963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

masakra11

• Newbie
  • *
Emperior Portable 3 dvd 062
« dnia: Grudzień 21, 2011, 22:57:42 »
Witam. Mam ten model Emperior Portable 3 kod producenta 062. Niestety , nie odtwarza mi filmów ani filmików ściągniętych z internetu np. ze strony youtube i wysłanych do pendrive. Odtwarzacz informuje że kodek nieobsługiwalny. Podobno można aktualizować ten odtwarzacz ale na stronie manty nie widzę tego modelu do aktualizacji. Można też podobno konwertować filmy z kompa ale trzeba mieć program który najpierw powie nam wszystko o danym filmie czy filmiku : parametry, rozmiar, -masę innych rzeczy, a następnie programem których wiele konwertować, podobno Media Coder jest najlepszy. Rzecz w tym że to zabiera czas i trzeba się na tym trochę znać. Więc mojego pendrive mogę odstawić do lamusa. :'(

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Emperior Portable 3 dvd 062
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2011, 23:49:26 »
Filmy Youtube są kodowane we flashu (flv), chyba żaden ze standardowych odtwarzaczy DVD nawet tych czytających DIVXy nie obsługuje tego typu filmów.
Wystarczy zainstalować do przeglądarki odpowiednią wtyczkę typu Youtube Downloader i można pobierać filmy przekodowane w locie na format bardziej strawny dla odtwarzaczy DVD.