Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kakax69

Strony: [1]
1
Kamerki i Rejestratory / Odp: filmy po 18 sec pomocy!!!!
« dnia: Czerwiec 21, 2018, 17:46:42 »
U mnie jest ten sam problem. Resetowałem, restartowałem, zmieniałem ustawienia i nic to nie dało. Wysyłałem już parę razy kamerkę do serwisu z prośbą o wgranie nowego oprogramowania i po otrzymaniu sprzętu z serwisu nadal mam stare oprogramowanie i problem z 18 sek. Te kamery jak i cały serwis nadają się jedynie na temat do drwin. Nikomu nie polecę tego badziewia. Kupiłem je swoim pracownikom jako prezenty i na kilka sztuk tylko jedna była sprawna. MANTO - wstyd!

2
Kamerki i Rejestratory / Kamera MM356 4FUN firmware ktoś, coś?
« dnia: Październik 17, 2017, 22:28:04 »
Cześć.

Jako, że mam szereg problemów z ową kamerą chciałbym zaktualizować firmware. Problemy mam generalnie wszystkie o których piszecie na tym forum począwszy od ucinania filmów po kilkunastu sek a kończąc na fatalnym nagrywaniu dźwięku i słabiutkiej jakości 4K. Niby znalazłem jakies linki na forum do aktualizacji ale niestety nie działają. Może ktoś z Was jest nam w stanie pomoć? Pisze "nam", bo z tego co poczytałem jest nas bardzo wielu z podobnymi problemami. Może Panowie tworzący to forum  z ramienia Manty posłużą pomocą. Będziemi wdzięczni:)

Dzieki z góry za wszelką pomoc i pozdrawiam
Rafał

3
Kamerki i Rejestratory / Odp: Kamera Sportowa MM356 4K WiFi PROBLEM
« dnia: Październik 17, 2017, 21:51:06 »
Cześć.

Ja mam podobny problem. U mnie nagranie video trwa max 18 sek. Obraz sie zatrzymuje a audio nadal słychać. Podobno to kwestia opragramowania a tego nigdzie nie mogę znaleźć. Dodam tylko, że mam to samo oprogramowanie co ty. Nawet nie ma do kogo napisć na tym forum w tym temacie:/

Pozdrawiam
Rafał

Strony: [1]