Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Arkady1964

Strony: [1] 2 3 ... 11
1
Trwają prace programistów, aby było można wyszukiwać i odtwarzać filmy z YouTube za pomocą MX Player-a. Zaznaczam, że ta funkcja nie jest jeszcze dostępna w stabilnej wersji aplikacji, dopiero po przeprowadzeniu testów znajdzie się w stabilnej wersji oficjalnej. MX Player obsługuje też platformę Android TV.

https://youtu.be/99KdIeMMtig

"MX Player Beta dodaje obsługę filmów z YouTube. MX Player przeszechodzi z aplikacji do odtwarzania multimediów na pełnoprawną platformę do przesyłania strumieniowego . W swojej najnowszej wersji testowej firma zapewnia większą elastyczność aplikacji, dodając między innymi wbudowaną obsługę filmów z YouTube.
W wersji estowej MX Player możesz wyszukiwać i odtwarzać filmy z YouTube bez opuszczania aplikacji . Jednak nie zobaczysz sekcji komentarzy do filmu podczas oglądania filmów z YouTube w MX Player. Innym aspektem, o którym warto wspomnieć, jest to, że nie będziesz otrzymywać polecanych filmów z YouTube w MX Player. Zamiast tego aplikacja wyświetla własne treści pod filmami z YouTube.

Aby wyszukiwać filmy z YouTube w MX Player, wystarczy w wersji testowej MX Player przejść do zakładki „Wideo” z dolnego paska i użyć przycisku wyszukiwania znajdującego się w prawym górnym rogu ekranu."


Pozdrawiam

2
MX Player, nowsza wersja odtwarzacza wideo z zaawansowaną akceleracją sprzętowa HW. Poprawiono w tej wersji bazę kodeków oraz zwiekszono wydajność, zapewniając bezproblemowe i zdecydowanie szybsze działanie aplikacji.

MX Player 1.30.2 beta

https://www.apkmirror.com/apk/mx-media-entertainment-formerly-j2-interactive/mx-player/mx-player-1-30-2-release/mx-player-1-30-2-android-apk-download/

https://appsgag.com/pl/mx-player/details

Ta wersja bardzo dobrze działa z cda.pl i Dolphin 12.0.18 odtwarzając jako zewnętrzny Player.


Pozdrawiam

3
Na Manty 94801s i 94901s polecam zainstalowanie przeglądarki Dolphin 12.0.18, która umożliwia odtworzenie filmu z YouTube w HD 720p (jak sygnał jest w HD). Trzeba tylko na początku odpowiednio ją ustawić tj. w zminimalizowanym oknie po prawej stronie załączamy w ustawieniach HD 720p, obraz ostry jak żyletka.

Jak jest okienko zminimalizowane po prawej stronie. Robimy pauzę, potem w prawym górnym rogu klikamy na zębatkę ustawień, wybieramy HD (jak sygnał jest w HD). Klikamy na HD 720p, następnie powiększamy obraz klipu wideo, klikając na dolny prawy róg na ikonkę powiększenia, aby mieć film na całym ekranie.

Proponuję wybrać jakiś klip 4K lub 8 K i sprawdzić.

Uwaga!!! Sterowanie aplikacją Dolphin 12.0.18 jest możliwe myszką bezprzewodową lub pilotem Air Mouse.

Zauważyłem, że załączenie w ustawieniach przeglądarki Adblock w Dolphin 12.0.18 praktycznie niewiele daje w blokowaniu, zarazem jednak dość znaczącą spowalnia przeglądarkę na YouTube. Chyba lepiej mieć funkcję Adblock wyłączoną.  Dolphin 12.0.18 ma również działającą niezależnie od Adblock funkcję automatycznie "Pomiń reklamy":

Dolphin 12.0.18, ma wbudowaną skuteczną funkcję tj. automatycznie "Pomiń reklamy" po określonym czasie. Dzięki temu, wyświetlane krótkie reklamy są dużo mniej uciążliwe.  W Dolphin 12.0.18 "Pomiń reklamy" na filmach z YouTube działa automatyczne, pomija ręczne kliknięcie, następuje automatycznie po 3 - 6 sekundach od rozpoczęcia reklamy, o ile ich łączny czas trwania przekracza 15 - 30 sekund. Pominięcie długiej reklamy staje się proste i wygodne, po upływie 3 - 6 obowiązkowych sekund YouTube natychmiast rozpocznie odtwarzanie filmu wideo. Przeglądarka Dolphin 12.0.18 robi to za nas w sposób całkowicie automatyczny. Działa to skutecznie i umożliwia przeglądanie YouTube z dużo mniejszymi przerwami, nie musimy koncentrować się też na wyłączeniu reklamy.


Edit.  Zakończyłem testy Delfin:

Najwyższą działającą wersją jest Delfin 12.0.18  :D, niższą działającą wersją jest Dolphin 12.0.11. Obie wersje są podobne z tj. mają tryb nocny wbudowany i aktywny Dolphin Jetpack tj. przyśpieszenie. Z tym, że Delfin 12.0.18 działa jakby szybciej.

Na Manty musi być Dolphin 12.0.18 w architekturze  armeabi  Do pobrania:

https://www.apkmirror.com/apk/dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser-12-0-18-release/dolphin-best-web-browser-%f0%9f%90%ac-12-0-18-android-apk-download/

Zalety Delfin 12.0.18:
1. obsługa flash player
2. obsługa klasycznych kart
3. możliwość instalowania dodatkowych rozszerzeń
4. łatwa personalizacja
5. intuicyjna obsługa
6. tryb nocny
7. obsługa pełnych wersji stron

Jeżeli chcemy użyć zewnętrznego odtwarzacza na YouTube w Dolphin 12.0.18 warto przy HD, zastosować dekodowanie kodekiem HW. Producenci instalują chipsety multimedialne, aby wspomóc proces dekodowania wideo, więc dekoder HW odtwarzacza MX Player używa tych chipsetów do wspomagania odtwarzania wideo (akceleracja sprzętowa). Manta ma wydajne przyspieszenie sprzętowe i Dekoder HW odtwarzacza MX Player umożliwiające odtwarzanie filmów w ostrych i pełniejszych kolorach, wtedy gdy dekodowanie programowe SW daje gorsze efekty. Gdy jest tylko możliwość lepiej używać dekodera HW (akceleracja sprzętowa), zamiast SW (dekodowanie programowe). Dekoder HW+ jest mniej stabilny niż niż HW, ale lepszy od SW.

Jak załączyć HW w MX Player jako odtwarzacz zewnętrzny do Dolphin 12.0.18, serwis internetowy YouTube:

1. Jak jest okienko zminimalizowane po lewej stronie. Robimy pauzę, potem w prawym górnym rogu klikamy na zębatkę ustawień, wybieramy HD (jak sygnał jest w HD). Klikamy na HD 720p, następnie powiększamy obraz klipu wideo, klikając na dolny prawy róg na ikonkę powiększenia.

2. W Dolphin 12.0.18 odtwarzacz zewnętrzny MX player załączamy klikając w trybie pełnoekranowym na trzy pionowe kropki w prawym Dolnym rogu, a następnie na napis który się wyświetli tuż pod spodem "Open in other apps" (Otwórz w innych aplikacjach) z wyświetlonej na dole listy na planszy "Play with..." (używaj odtwarzacza), ze znalezionych odtwarzaczy zainstalowanych na Mancie wybieramy odtwarzacz. Możemy nasz wybór zaznaczyć jako domyślny zaznaczając "Set as default" (Ustaw jako domyślne) lub bezpośrednio wybrać odtwarzacz. Możemy też anulować klikając na Anuluj, tym samym wracając do odtwarzacza wideo domyślnego (wbudowanego) w Dolphin 12.0.18.

Ja używam MX Playera, innych odtwarzaczy nie testowałem ponieważ MX Playera używam również jako odtwarzacz zewnętrzny do aplikacji cda.pl  1.2.70, a wersja 1.2.70 obsługuje wyłącznie MX Player-a i jestem na niego skazany...

Do płynnego działania odtwarzacza Audio-Wideo MX Player w Dolphin 12.0.18, trzeba ręcznie przez zaznaczenie załączyć absolutnie wszystkie możliwe kodeki dekodujące sygnał Audio-Wideo.  W celu załączenia kodeka HW i innych kodeków, wchodzimy przez klikanie na ikonkę trzech poziomych kropek znajdujących się w prawym górnym rogu MX Playera. Następnie wybieramy Ustawienia, potem Dekoder, gdzie zaznaczamy wszystkie możliwe kodeki.

Kodek HW aktywujemy pauzując w trakcie odtwarzania MX Playera, następnie klikamy w prawym górnym rogu i wybieramy Dekoder HW.

Dla Dolphin 12.0.18, zewnętrzny odtwarzacz MX Player nie jest konieczny do działania YouTube, jest to opcja alternatywna, bez niego YouTube też ruszy na Mancie, wraz z logowaniem się. Przede wszystkim jest HD (jak sygnał jest w HD), obraz ostry jak żyletka.

Powyższy opis odnosi się do tego jak ustawić HD, przy pomocy Dekodera HW w zewnętrznym odtwarzaczu MX Player na YouTube w Dolphin 12.0.18.


Pozdrawiam

4
Działanie tej aplikacji było poruszone w innym wątku i dziale o Mantach 94801s/94901s i można było odnieść błędne wrażenie, że aplikacja UC Dolphin 12.0.11 działa dobrze tylko na Mantach 94801s oraz 94801s. Do tego nie każdy odwiedza te działy przeznaczone głównie dla tych określonych modeli Mant. Dlatego ten wątek w ogólnym dziale Manta Android TV, ponieważ Dolphin 12.0.11 działa dobrze na prawie każdym sprzęcie z Androidem.

Przeglądarka Dolphin jest jedną z najbardziej zoptymalizowanych i wydajnych przeglądarek Androida . Szybkie przeglądanie to nie jedyna zaleta Dolphin Browser, warto też podkreślić łatwość obsługi i świetny wygląd. Świetna wydajność Dolphin Browser przekształca ją w bardzo szybką przeglądarkę. Przeglądarka  Dolphin 12.0.11 to znakomita przeglądarka internetowa na Androida, dzięki niej można bezpiecznie i szybko wyszukiwać w  Google oraz przeglądać YouTube. Do YouTube wejście przez skrót, ikonka gwiazdy w prawym górnym rogu.

Na Manty musi być Dolphin 12.0.11 w architekturze  armeabi  Do pobrania:

https://www.apkmirror.com/apk/dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser-12-0-11-release/dolphin-best-web-browser-%f0%9f%90%ac-12-0-11-android-apk-download/download/

https://www.apkmirror.com/apk/dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser-12-0-11-release/

https://www.apkmirror.com/apk/dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser-12-0-11-release/dolphin-best-web-browser-%f0%9f%90%ac-12-0-11-android-apk-download/

Uwaga!!! Sterowanie aplikacją Dolphin 12.0.11 jest możliwe myszką bezprzewodową lub pilotem Air Mouse.
Podoba mi się w Dolphin Browser funkcjonalna dolna zakładka z Menu, znajduje się ona na samym dole ekranu. Klikamy na ikonkę delfina i mamy zamykanie tej aplikacji przyciskiem Exit w prawym dolnym rogu ekranu. Jest tam też poniżej wejście do wszystkich ustawień przeglądarki. Obok delfina jest też ikonka do przejścia do strony głównej przeglądarki. Fajnie się reguluje głośność, przetrzymujemy tylko kursor na ekranie (po prawej stronie ekranu) i przesuwamy góra dół.  Niepotrzebne ikonki skrótów możemy usunąć z ekranu głównego (przetrzymując je i przesuwamy na usuń). Cały  interfejs i nawigacja jest w Dolphin Browser super. :D

Ta przeglądarka ma wszystkie zalety wszystkich poprzednich przeglądarek, a zarazem nie ma żadnej z ich wad!!!  Przede wszystkim jest HD, obraz ostry jak żyletka.

Jak jest okienko zminimalizowane po prawej stronie. Robimy pauzę, potem w prawym górnym rogu klikamy na zębatkę ustawień, wybieramy HD (jak sygnał jest w HD). Klikamy na HD 720p, następnie powiększamy obraz klipu wideo, klikając na dolny prawy róg na ikonkę powiększenia.

Proponuję wybrać jakiś klip 4K lub 8 K i sprawdzić.


Dolphin 12.0.11  minimum API 14

Android minimum 4.0+

Plik APK około 20 MB

Po zainstalowaniu około 62 MB

Pamięć Podręczna - w trakcie użytkowania nie rośnie!!!

Świetny, wygodny i ładny interfejs, mający wiele skrótów bardzo upraszczających nawigacje. Wszystkie ikonki, suwaki itp. ułatwiające nawigacje oznaczenia są duże. Dolphin 12.0.11 charakteryzuje się wyjątkowo szybkim i płynnym działaniem. Podana wersja jest bardzo lekka, ma bardzo małe zapotrzebowanie na Ram (zajmuje znikomą ilość pamięci, około 62 MB)

Podkreślam, YouTube działa bardzo stabilnie, zero przerywania, jest logowanie się, jakość HD jak jest sygnał HD.

Można użyć każdy dowolny zewnętrzny odtwarzacz Audio - Wideo, ale ten odtwarzacz który jest daje HD, tylko trzeba to zrobić na zminimalizowanym oknie, a dopiero potem powiększyć.

Jest jeszcze wiele fajnych opcji...!!! :D


Pozdrawiam

5
YouTube. Dolphin 12.0.11  (armeabi) - najlepsza przeglądarka internetowa!!!!!!!

Jak w temacie, w tej przeglądarce naprawdę znakomicie działa YouTube na  telewizorach Manty 94801s i 94901s.

Przeglądarka Dolphin jest jedną z najbardziej zoptymalizowanych i wydajnych przeglądarek Androida . Szybkie przeglądanie to nie jedyna zaleta Dolphin Browser, warto też podkreślić łatwość obsługi i świetny wygląd. Świetna wydajność Dolphin Browser przekształca ją w bardzo szybką przeglądarkę. Przeglądarka  Dolphin 12.0.11 to znakomita przeglądarka internetowa na Androida, dzięki niej można bezpiecznie i szybko wyszukiwać w  Google oraz przeglądać YouTube. Do YouTube wejście przez skrót, ikonka gwiazdy w prawym górnym rogu.

Na Manty musi być Dolphin 12.0.11 w architekturze  armeabi  Do pobrania:

https://www.apkmirror.com/apk/dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser-12-0-11-release/dolphin-best-web-browser-%f0%9f%90%ac-12-0-11-android-apk-download/download/

https://www.apkmirror.com/apk/dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser-12-0-11-release/

https://www.apkmirror.com/apk/dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser-12-0-11-release/dolphin-best-web-browser-%f0%9f%90%ac-12-0-11-android-apk-download/

Uwaga!!! Sterowanie aplikacją Dolphin 12.0.11 jest możliwe myszką bezprzewodową lub pilotem Air Mouse.
Podoba mi się w Dolphin Browser funkcjonalna dolna zakładka z Menu, znajduje się ona na samym dole ekranu. Klikamy na ikonkę delfina i mamy zamykanie tej aplikacji przyciskiem Exit w prawym dolnym rogu ekranu. Jest tam też poniżej wejście do wszystkich ustawień przeglądarki. Obok delfina jest też ikonka do przejścia do strony głównej przeglądarki. Fajnie się reguluje głośność, przetrzymujemy tylko kursor na ekranie  (po prawej stronie ekranu) i przesuwamy góra dół.  Niepotrzebne ikonki skrótów możemy usunąć z ekranu głównego (przetrzymując je i przesuwamy na usuń). Cały  interfejs i nawigacja jest w Dolphin Browser super. :D

Ta przeglądarka ma wszystkie zalety wszystkich poprzednich przeglądarek, a zarazem nie ma żadnej z ich wad!!!  Przede wszystkim jest HD, obraz ostry jak żyletka.

Jak jest okienko zminimalizowane po lewej stronie. Robimy pauzę, potem w prawym górnym rogu klikamy na zębatkę ustawień, wybieramy HD (jak sygnał jest w HD). Klikamy na HD 720p, następnie powiększamy obraz klipu wideo, klikając na dolny prawy róg na ikonkę powiększenia.

Proponuję wybrać jakiś klip 4K lub 8 K i sprawdzić.


Dolphin 12.0.11  minimum API 14

Android minimum 4.0+

Plik APK około 20 MB

Po zainstalowaniu około 62 MB

Pamięć Podręczna - w trakcie użytkowania nie rośnie!!!

Świetny, wygodny i ładny interfejs, mający wiele skrótów bardzo upraszczających nawigacje. Wszystkie ikonki, suwaki itp. ułatwiające nawigacje oznaczenia są duże. Dolphin 12.0.11 charakteryzuje się wyjątkowo szybkim i płynnym działaniem. Podana wersja jest bardzo lekka, ma bardzo małe zapotrzebowanie na Ram (zajmuje znikomą ilość pamięci, około 62 MB)

Podkreślam, YouTube działa bardzo stabilnie, zero przerywania, jest logowanie się, jakość HD jak jest sygnał HD.

Można użyć każdy dowolny zewnętrzny odtwarzacz Audio - Wideo, ale ten odtwarzacz który jest daje HD, tylko trzeba to zrobić na zminimalizowanym oknie, a dopiero potem powiększyć.

Jest jeszcze wiele fajnych opcji...!!! :D


Pozdrawiam

6
Jak w temacie, w tej przeglądarce działa YouTube na  telewizorach Manty 94801s i 94901s.

Free Adblocker Browser w wersji 54  (wielkość pliku APK  55,4 MB):

https://m.apkpure.com/free-adblocker-browser-adblock-popup-blocker/com.hsv.freeadblockerbrowser/versions

Free Adblocker Browser ładuje strony 2 razy szybciej niż inne przeglądarki. Do tego ma pełną funkcjonalność, w ustawieniach bezpłatnej przeglądarki Adblocker możesz wybrać preferowaną wyszukiwarkę (domyślnie Google), dostosować powiadomienia, wybrać, czy chcesz zapisywać hasła. Oczywiście możesz także zapisywać zakładki i zarządzać nimi, otwierać kilka kart jednocześnie i aktywować tryb incognito. Adblocker powiadamia Cię również, gdy jesteś w witrynie, która może zainfekować Twego Androida złośliwym oprogramowaniem. Ostrzega o złośliwym oprogramowaniu malware i adware, jeśli tak się stanie, możesz zamknąć niebezpieczną stronę internetową. Przeglądarka Adblocker to dobra przeglądarka internetowa na Androida, dzięki niej można bezpiecznie i szybko wyszukiwać w  Google oraz przeglądać YouTube.

Jak się kilka razy włączy YouTube, duża ikonka YouTube będzie cały czas widoczna i dostępna do kliknięcia w dolnej części ekranu w zakładce "NAJCZĘŚCIEJ ODWIEDZANE".

Aplikacja Free Adblocker Browser w wersji 54 jest w języku polskim, ma funkcjonalny, łatwy w obsłudze interfejs. Sterowanie aplikacją Free Adblocker Browser jest możliwe myszką bezprzewodową lub pilotem Air Mouse.

Przetestowałem Free Adblocker Browser w wersji 54, YouTube działa dość dobrze na Mojej Mancie 94901s  W aplikacji Free Adblocker Browser w wersji 54 dochodzi do zapychania się Pamięci podręcznej. Co do tego zapychania pamięci w Free Adblocker Browser wersja 54, jest na to skuteczna metoda, która nie pozbawia nas danych z logowania się:

Wchodzimy w Ustawienia/Aplikacje/Pliki do pobrania/Free Adblocker Browser/Wyczyść Pamięć Podreczną

Po kliknięciu na Wyczyść Pamięć Podreczną mamy wyczyszczoną pamięć bez utraty Danych.


Edit. Najlepsza przeglądarką do YouTube dla Mant 94801s i 94901s jest wersja Dolphin 12.0.18  Aplikacja działająca na Mantach, jest logowanie się:
Najwyższą działającą wersją jest Delfin 12.0.18  :D, niższą działającą wersją jest Dolphin 12.0.11. Obie wersje są podobne z tj. mają tryb nocny wbudowany i aktywny Dolphin Jetpack tj. przyśpieszenie. Z tym, że Delfin 12.0.18 działa jakby szybciej.

Dolphin 12.0.18  (armeabi)
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/youtube-dolphin-12-0-18-przegladarka-internetowa-z-duza-funkcjonalnoscia/
Na Manty musi być Dolphin 12.0.18 w architekturze  armeabi  Do pobrania:
https://www.apkmirror.com/apk/dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser-12-0-18-release/dolphin-best-web-browser-%f0%9f%90%ac-12-0-18-android-apk-download/


Pozdrawiam

7
Chciałbym polecić lekką i darmową aplikację personalDNSfilter na Manty, w tym na Manty 94801s i 94901s. Aplikację przetestowałem na Mancie 94901s, działa dobrze.

Podaję link do aplikacji z taką samą funkcjonalnością jak Blokada, ale zabierającą naprawdę znikome ilości pamięci wewnętrznej i RAM, personalDNSfilter:

Aplikacja niesamowicie lekka:

Wielkość pliku APK,  około 0.2 MB
Zajęta pamięć po instalacji,  około 1 MB

Strona do pobrania pliku APK:

https://www.zenz-solutions.de/personaldnsfilter/

Uwaga! Po otwarciu personalDNSfilter trzeba zaczekać 2 - 3 minuty, aż załadują się automatycznie filtry. Aplikacja personalDNSfilter to rozwiązanie przyjazne dla użytkownika. nie wymaga wiedzy eksperckiej, standardowa konfiguracja jest całkowicie automatyczna, bez udziału użytkownika. Możliwe jest użycie innych list blokujących niż ta dostarczona domyślnie, ale wymaga to już ich wpisania. Zaznaczam, że aplikacja zaraz po otwarciu jest gotowa do użycia po automatycznym pobraniu domyślnych filtrów. Filtry można zaznaczać według indywidualnych potrzeb.

personalDNSfilter, apka działa na Mantach 94801s i 94901s wraz z UC Browser HD.

Aplikacja jest w języku polskim.

Aplikacja personalDNSfilter nie działa od razu, zaskakuje po około 6 - 8 minutach. Skuteczność w działaniu wynosi około 60 - 70% . Nie ma 100 % skuteczności. Z darmowych aplikacji jest to obecnie najlepsza aplikacja o tak małym zapotrzebowaniu na pamięć Androida.


Pozdrawiam

8
"Blokada to aplikacja na Androida, która blokuje elementy śledzące, złośliwe oprogramowanie i nie tylko. Blokada jest projektem open source, co oznacza, że aplikacja zawsze będzie darmowa i bezpieczna do użytkowania."

Blokada wersja 4.8.4  (Wielkość pliku APK, około 11 MB)

"Należy pamiętać, że Blokada 5 na Androida jest zoptymalizowana dla telefonów i tabletów z systemem Android 7 i nowszymi wersjami. Jeśli masz inne urządzenie, użyj Blokady 4." Czyli na Mantach 94801s i 94901s działa wersja 4.

https://blokada.org/

Konfiguracja jest prosta.

Trzeba załączyć AdGuardDNS  (zaznaczyć Tak)

AdGuardDNS, przyspiesza ładowanie stron i oszczędza przepustowość. Blokuje oprogramowanie szpiegujące.


Pozdrawiam

9
Jak w temacie, domyślnie DST jest wyłączone. Załączenie likwiduje problemy przy błędnej godzinie w systemie telewizora. Właściwa godzina nięzbędna jest do poprawnego działania aplikacji internetowych w tym YouTube.

Pozdrawiam

10
Adblock Plus Android 1.3, apka działa na Mantach 94801s i 94901s wraz z UC Browser HD (apka do pełnego działanie wymaga roota).

Adblock Plus Android 1.3, tylko dla Wi- Fi Manty. Opis i plik do pobrania (plik APK, 3.4 MB, po instalacji około 12 MB):

https://www.malavida.com/en/soft/adblock/android/#gref

https://www.malavida.com/en/soft/adblock/android/download

Nie trzeba nic konfigurować.

W opcjach należy wybrać jedną z opcji.

Dopuszczalne reklamy
Zezwalaj na nienatrętne reklamy

ZESTAW FILTRÓW/Odświeżanie subskrubcji/podczas uruchamiania


Zdecydowanie dużo lepsze są:

Blokada wersja 4.8.4

Wątek poniżej...

Blokada wersja 4.8.4, apka działa na Mantach 94801s i 94901s wraz z UC Browser HD.
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/blokada-4-8-4-aplikacja-blokuje-sledzenie-i-zlosliwe-oprogramowanie-na-mantach/msg41467/#new

lub

personalDNSfilter, apka działa na Mantach 94801s i 94901s wraz z UC Browser HD.
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/dnsfilter-personaldnsfilter-bez-roota-ekstremalnie-lekka-aplikacja-blokujaca/msg41506/#new

Pozdrawiam

11
DNS66, to narzędzie działa jako zapora ogniowa, wykorzystując sieć VPN. Aplikacja współpracuje z protokołami DNS i filtruje ruch tylko po nawiązaniu połączenia. Takie podejście ma swoje zalety. DNS66 to bloker hostów oparty na DND. Zbudowane dla Androida narzędzie domyślnie blokuje złośliwe oprogramowanie (aplikacja może odfiltrowywać złośliwe domeny), w przeglądarce internetowej zwiększa prędkość przeglądania itd. Przyśpiesza i oszczędza przepustowość YouTube na UC Browser HD 3.4.3.532

DNS66 Android 0.6.5 ma jedną ogromną zaletę w porównaniu z większością innych rozwiązań opartych na VPN, takich jak NetGuard, w DNSS66 Android przekierowywany jest tylko ruch DNS, co sprawia, że ​​jest niezwykle lekki.

Miałem pewien problem z konfiguracją aplikacji, ale na szczęście w końcu trafiłem na bardzo przejrzystą instrukcję obsługi DNS66 Android.

https://www.technorange.com/2017/09/how-to-block-all-ads-in-youtube-app-on-android-without-root-by-dns-66-app/

Wersja DNS66 Android działająca na Mancie, plik do pobrania:

https://www.apkmirror.com/apk/julian-andres-klode/dns66-github-version/dns66-github-version-0-6-5-release/dns66-github-version-0-6-5-android-apk-download/download/


Mastereks, w komentarzach do filmu o DNS66 radzi dodanie przez wklej HOSTS-a, nazwa HOSTS może być dowolna.

https://www.youtube.com/watch?v=yDxmqFuTzXM

"Przeczytajcie opis, do tego w plikach hosts dodajcie jeszcze" i HOSTS podany przez Mastereks:

http://someonewhocares.org/hosts/hosts
 
lub plik host z tej strony:

https://someonewhocares.org/hosts/

Do tego o aplikacji DNS66 Android, info na końcu wątku:
http://www.manta.info.pl/forum/led94901s-emperor-android-tv/you-tube-ta-czynnosc-jest-niedozwolona/msg41425/#msg41425


Zdecydowanie dużo lepszy jest:

personalDNSfilter, apka działa na Mantach 94801s i 94901s wraz z UC Browser HD.
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/dnsfilter-personaldnsfilter-bez-roota-ekstremalnie-lekka-aplikacja-blokujaca/msg41506/#new


Pozdrawiam

12
UC Browser HD 3.4.3.532, bardzo szybka wyszukiwarka Google, przeglądarka YouTube

Działanie tej aplikacji było poruszone w innym wątku i dziale o Mantach 94801s/94901s i można było odnieść błędne wrażenie, że aplikacja UC Browser HD 3.4.3.532 działa dobrze tylko na Mantach 94801s oraz 94801s. Do tego nie każdy odwiedza te działy przeznaczone głównie dla tych określonych modeli Mant. Dlatego ten wątek w ogólnym dziale Manta Android TV, ponieważ UC Browser HD 3.4.3.532 działa dobrze na prawie każdym sprzęcie z Androidem.

Instalowałem bardzo wiele przeglądarek internetowych, często instalowane przeglądarki internetowe pochłaniały sporo pamięci urządzenia. Natomiast  UC Browser HD 3.4.3.532 jest bardzo lekką aplikacją, ma bardzo małe zapotrzebowanie na RAM, pochłania naprawdę znikomą ilość pamięci. Plik instalacyjny APK ma wielkość około 10 MB, natomiast po zainstalowaniu aplikacja zajmuje tylko około 37 MB. Do tego UC Browser HD  3.4.3.532 ma świetny, wygodny i ładny interfejs, mający wiele skrótów bardzo upraszczających nawigację, apka charakteryzuje się wyjątkowo szybkim i płynnym działaniem.

UC Browser HD 3.4.3.532   armeabi-v7a  (Plik APK, 10,44 MB) Min: Android 4.0  Plik do pobrania:

https://www.apkmirror.com/apk/ucweb-singapore-pte-ltd/uc-browser-hd/uc-browser-hd-3-4-3-532-2-release/uc-browser-hd-3-4-3-532-android-apk-download/

Uwaga!!!  Sterowanie aplikacją UC Browser jest możliwe myszką bezprzewodową lub pilotem Air Mouse, jeżeli chodzi o logowanie się, do zalogowania się, musiałem użyć klawiatury (mam ją na pilocie Air Mouse), może to jednak był przypadek. W ustawieniach YouTube i Google wszędzie gdzie się da trzeba ustawwić lokalizacja - Polska, język - Polski, konto - język polski, Polska, domyślnie wszędzie jest język angielski. HD działa, gdy sygnał wyjściowy jest w HD.  Wersja UC Browser HD 3.4.3.532 nie odpala facebooka, przynajmniej na mojej Mancie 94901s. :D

Działanie aplikacji UC Browser HD 3.4.3.532 przetestowałem na mojej Mancie 94901s, działa bardzo dobrze. Faktycznie ta aplikacja pochłania niesamowicie mało pamięci Androida i jest szybka. W samej aplikacji UC Browser HD 3.4.3.532 bardzo podoba mi się przejrzysty i  wyraźny interfejs, do tego jest dużo ikonek skrótów które ułatwiają i przyśpieszają obsługę YouTube. Nawet wyszukiwarka Google śmiga jak rakieta. ;D


personalDNSfilter, apka działa na Mantach 94801s i 94901s wraz z UC Browser HD.
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/dnsfilter-personaldnsfilter-bez-roota-ekstremalnie-lekka-aplikacja-blokujaca/msg41506/#new


Edit. Najlepsza przeglądarką do YouTube dla Mant 94801s i 94901s jest wersja Dolphin 12.0.18  Aplikacja działająca na Mantach, jest logowanie się:
Najwyższą działającą wersją jest Delfin 12.0.18  :D, niższą działającą wersją jest Dolphin 12.0.11. Obie wersje są podobne z tj. mają tryb nocny wbudowany i aktywny Dolphin Jetpack tj. przyśpieszenie. Z tym, że Delfin 12.0.18 działa jakby szybciej.

Dolphin 12.0.18  (armeabi)
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/youtube-dolphin-12-0-18-przegladarka-internetowa-z-duza-funkcjonalnoscia/
Na Manty musi być Dolphin 12.0.18 w architekturze  armeabi  Do pobrania:
https://www.apkmirror.com/apk/dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser-12-0-18-release/dolphin-best-web-browser-%f0%9f%90%ac-12-0-18-android-apk-download/


Pozdrawiam

13
Najlepsze rozwiązanie YouTube dla Mant 94801s i 94901s.

YouTube działa stabilnie, jest logowanie się, ta wersja nie odpala facebooka, jakość HD jak jest sygnał HD. Świetny, wygodny i ładny interfejs, mający wiele skrótów bardzo upraszczających nawigacje. UC Browser HD 3.4.3.532 charakteryzuje się wyjątkowo szybkim i płynnym działaniem. Podana wersja jest bardzo lekka, ma bardzo małe zapotrzebowanie na Ram (zajmuje znikomą ilość pamięci, około 36 MB).

UC Browser HD 3.4.3.532   armeabi-v7a  (Plik APK, 10,44 MB) Min: Android 4.0  Plik do pobrania:

https://www.apkmirror.com/apk/ucweb-singapore-pte-ltd/uc-browser-hd/uc-browser-hd-3-4-3-532-2-release/uc-browser-hd-3-4-3-532-android-apk-download/

https://www.apkmirror.com/apk/ucweb-singapore-pte-ltd/uc-browser-hd/uc-browser-hd-3-4-3-532-2-release/uc-browser-hd-3-4-3-532-android-apk-download/download/

Uwaga!!! Sterowanie aplikacją UC Browser jest możliwe myszką bezprzewodową lub pilotem Air Mouse, jeżeli chodzi o logowanie się, do zalogowania się, musiałem użyć klawiatury (mam ją na pilocie Air Mouse), może to jednak był przypadek. W ustawieniach YouTube i Google wszędzie gdzie się da trzeba ustawwić lokalizacja - Polska, język - Polski, konto - język polski, Polska, domyślnie wszędzie jest język angielski. HD działa, gdy sygnał wyjściowy jest w HD.  Wersja UC Browser HD 3.4.3.532 nie odpala facebooka, przynajmniej na mojej Mancie 94901s. :D


personalDNSfilter, apka działa na Mantach 94801s i 94901s wraz z UC Browser HD.
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/dnsfilter-personaldnsfilter-bez-roota-ekstremalnie-lekka-aplikacja-blokujaca/msg41506/#new


Edit. Najlepsza przeglądarką do YouTube dla Mant 94801s i 94901s jest wersja Dolphin 12.0.18  Aplikacja działająca na Mantach, jest logowanie się:
Najwyższą działającą wersją jest Delfin 12.0.18  :D, niższą działającą wersją jest Dolphin 12.0.11. Obie wersje są podobne z tj. mają tryb nocny wbudowany i aktywny Dolphin Jetpack tj. przyśpieszenie. Z tym, że Delfin 12.0.18 działa jakby szybciej.

Dolphin 12.0.18  (armeabi)
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/youtube-dolphin-12-0-18-przegladarka-internetowa-z-duza-funkcjonalnoscia/
Na Manty musi być Dolphin 12.0.18 w architekturze  armeabi  Do pobrania:
https://www.apkmirror.com/apk/dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser-12-0-18-release/dolphin-best-web-browser-%f0%9f%90%ac-12-0-18-android-apk-download/


Pozdrawiam

14
Mam kilka ulubionych aplikacji które zainstalowałem na mojej Mancie 94901s i działają bez żadnego problemu. Część z nich do obsługi sterowania wymaga myszki bezprzewodowej lub pilota Air Mouse. Ogółem na mojej Mancie mam obecnie zainstalowane 4 aplikacje:

Na pierwszym miejscu 2 aplikacje które naprawdę warto zainstalować na każdej Mancie.

Najlepsza przeglądarką do YouTube dla Mant 94801s i 94901s jest wersja Dolphin 12.0.18  Aplikacja działająca na Mantach, jest logowanie się:
Najwyższą działającą wersją jest Delfin 12.0.18  :D, niższą działającą wersją jest Dolphin 12.0.11. Obie wersje są podobne z tj. mają tryb nocny wbudowany i aktywny Dolphin Jetpack tj. przyśpieszenie. Z tym, że Delfin 12.0.18 działa jakby szybciej.

1. Dolphin 12.0.18  (armeabi)
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/youtube-dolphin-12-0-18-przegladarka-internetowa-z-duza-funkcjonalnoscia/
Na Manty musi być Dolphin 12.0.18 w architekturze  armeabi  Do pobrania:
https://www.apkmirror.com/apk/dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser-12-0-18-release/dolphin-best-web-browser-%f0%9f%90%ac-12-0-18-android-apk-download/

Dolphin 12.0.11  (armeabi)
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/youtube-dolphin-12-0-11-(armeabi)-najlepsza-przegladarka-internetowa!!!!!!!/msg41556/#new

lub UC Browser HD 3.4.3.532, bardzo szybka wyszukiwarka Google, przeglądarka YouTube, jest logowanie się.
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/uc-browser-hd-youtube-szybkie-plynne-dzialanie-zajmuje-znikoma-ilosc-pamieci/msg41409/#new

personalDNSfilter, apka działa na Mantach 94801s i 94901s wraz z UC Browser HD.
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/dnsfilter-personaldnsfilter-bez-roota-ekstremalnie-lekka-aplikacja-blokujaca/msg41506/#new

lub  UC Browser 11, 3, 0, 950, szybka wyszukiwarka Google, przeglądarka YouTube, jest logowanie się.
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/youtube-dziala-na-mantach-94801s-i-94901s-na-uc-browser-z-zewnetrznym-mx-player/msg41331/#msg41331

UC Browser HD 3.4.3.532  i UC Browser 11, 3, 0, 950. Obie wersje pod względem stabilności działania są podobne, ale UC Browser HD 3.4.3.532 jest zdecydowanie bardziej funkcjonalny pod względem interfejsu, co bardzo ułatwia obsługę aplikacji, do tego UC Browser HD 3.4.3.532 pochłania niesamowicie mało pamięci Manty.

2. Kodi w wersji 18 lub wyższej tj. Kodi 18.8 bez skórki (tylko skórka domyślna), kilka wtyczek (nie więcej jak 4).
http://www.manta.info.pl/forum/manta-android-tv/nowe-kodi-wersja-18-8/


Mam jeszcze zainstalowane aplikacje, cda.pl i odtwarzacz Audio -Wideo MX Player. Dla zainteresowanych polecam.

3. cda.pl 1.2.63  wraz z MX Player 1.26.4
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/aplikacja-cda-pl-dziala-na-mantach-94801s-oraz-94901s/

4. MX Player 1.26.4
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/mx-player-plik-apk-pobieranie-najnowszj-darmowej-wersji-na-manty-94801s-i-94901s/

Bardzo polecam też aplikację Tubio – wideo z sieci na TV, Chromecast, Airplay, którą można zastosować do przesyłania YouTube ze smartfona lub tableta na telewizor przez Wi-Fi (jest logowanie się):
http://www.manta.info.pl/forum/led94901s-emperor-android-tv/youtube-przez-dlna-na-mantach-94801s-oraz-94801s-dziala-naprawde-rewalacyjnie!/


Pozdrawiam

15
UC Browser to przeglądarka internetowa, której głównym atrybutem jest szybkość działania oraz funkcjonalność podczas surfowania w Internecie. Oferuje ona zestaw funkcji oraz narzędzi, dzięki którym korzystanie z sieci jest wygodniejsze. Zaletą UC Browser jest wygodny w obsłudze, intuicyjny i przejrzysty interfejs, mający bardzo wiele opcji. W UC Browser jest możliwość logowania się w serwisach internetowych w tym YouTube. Jest dodatkowa opcja możliwości współpracy YouTube z zewnętrznym odtwarzaczem Audio-Wideo MX Player. Stabilnie i szybko działa też wyszukiwarka Google. W UC Browser są zainstalowane przydatne dodatki i rozszerzenia, jest ładny interfejs, mający wiele skrótów upraszczających nawigacje.

Działanie tej aplikacji były poruszone w innym wątku i dziale o Mantach 94801s/94901s i można było odnieść błędne wrażenie, że aplikacja UC Browser działa dobrze tylko na Mantach 94801s oraz 94801s. Do tego nie każdy odwiedza te działy przeznaczone głównie dla tych określonych modeli Mant. Dlatego ten wątek w ogólnym dziale Manta Android TV, ponieważ UC Browser działa dobrze na każdym sprzęcie z Androidem.

Poniżej watek, gdzie są podane linki do sprawdzonych plików z aplikacją UC Browser. Podana w wątku wersja jest lekka i ma małe zapotrzebowanie na Ram.  Szersze info:
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/youtube-dziala-na-mantach-94801s-i-94901s-na-uc-browser-z-zewnetrznym-mx-player/

Uwaga! Sterowanie aplikacją UC Browser na telewizorach jest możliwe myszką bezprzewodową lub pilotem Air Mouse.


Nowsze i starsze  wersje UC Browser, do pobrania pliki APK  Na starsze Manty polecam wersje do roku 2019:
https://androidapksfree.com/uc-browser/com-ucmobile-intl/old/

Jedną z lepszych wersji moim zdaniem jest UC Browser 11, 3, 0, 950 (10370), jednak były problemy z zalogowaniem się w tej wersji. Poradziłem sobie w następujący sposób, najpierw wgrałem wersje UC 10.0.0 Browser i zalogowałem się na YouTube. Następnie wgrałem UC Browser 11, 3, 0, 950 wtedy nastąpiła aktualizacja do wyższej wersji i w niej byłem już zalogowany.


Edit. Najlepsza przeglądarką do YouTube dla Mant 94801s i 94901s jest wersja Dolphin 12.0.18  Aplikacja działająca na Mantach, jest logowanie się:
Najwyższą działającą wersją jest Delfin 12.0.18  :D, niższą działającą wersją jest Dolphin 12.0.11. Obie wersje są podobne z tj. mają tryb nocny wbudowany i aktywny Dolphin Jetpack tj. przyśpieszenie. Z tym, że Delfin 12.0.18 działa jakby szybciej.

Dolphin 12.0.18  (armeabi)
https://www.apkmirror.com/apk/dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser/dolphin-browser-dolphin-browser-12-0-18-release/dolphin-best-web-browser-%f0%9f%90%ac-12-0-18-android-apk-download/

Dolphin 12.0.11  (armeabi)
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/youtube-dolphin-12-0-11-(armeabi)-najlepsza-przegladarka-internetowa!!!!!!!/msg41556/#new


Pozdrawiam

Strony: [1] 2 3 ... 11