Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Marcin@2015

Strony: [1]
1
MID704DC / Sterowniki USB w oprogramowaniu RKBatchTool 1.7
« dnia: Styczeń 03, 2015, 15:00:23 »
Czy ktoś aktualizował androida przy pomocy tego oprogramowania? Mam problem z zainstalowaniem sterowników.  Manta nie jest rozpoznawana w win7 64bit oraz winXPsp3, a sterowniki system określa za niewłaściwe.

2
MID704DC / Odp: Nie działa regulacja jasności
« dnia: Grudzień 29, 2014, 14:28:51 »
Po konsultacji z pomocą techniczną MANTY postanowiłem zainstalować na nowo androida. Wszystko jest OK, oprogramowanie mam ściągnięte, program do instalacji też ale nie mogę zainstalować sterowników. Windows 7 64 instaluje swoje wbudowane sterowniki a próba aktualizacji do sterowników zawartych w paczce oprogramowania  do aktualizacji androida kończy się komunikatem że ta wersja sterowników nie jest do systemu 64 bit. Aha w trybie debugowania system nie widzi żadnego sterownika do pozycji MID704DC. Jakieś propozycje rozwiązania problemu?

3
MID704DC / Nie działa regulacja jasności
« dnia: Grudzień 27, 2014, 21:26:58 »
Witam
Mam taki problem, że nie działa regulacja jasności wyświetlacza. Regulacja jasności suwakiem nie daje żadnego efektu. Podświetlenie jest ciągle ustawione na maksa. Zrobiłem przywrócenie ustawień fabrycznych i sytuacja zmieniła się na tyle że po przejściu początkowych ustawień androida ekran kilka razy zmienił jasność jakby sam , po czym ekran ustawił się na maksymalną jasność i znowu suwak jasności nie daje efektu. Jedyne co się zmieniło to wysuwająć górną belkę z ustawieniami, ekran się przyciemnia. Czasami ekran też jakoby wariował, sam przyciemnia i rozjaśnia. Nie byłby to problem ogólnie, ale bateria znika w oczach przy takich ustawieniach jasności,

Tablet MID704DC. Android 4.4.2

Strony: [1]