Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Lucas69

Strony: [1]
1
MID08S Firmware / Odp: Nie udana próba aktualizacji
« dnia: Maj 06, 2014, 11:04:30 »
Pomyślałem że może jest rozładowany więc podłączyłem go do ładowania. Coś jednak było nie tak bo ładował 2,6 A myślałem że to normalne, ale po chwili gdy wziąłem tablet do ręki był bardzo gorący (jak i cały przewód) i teraz po podłączeniu do komputera, system go nawet nie wykrywa. Czy to znaczy, że się spalił czy coś jeszcze z niego będzie?

2
MID08S Firmware / Nie udana próba aktualizacji
« dnia: Maj 06, 2014, 10:32:15 »
Witam,
Dostałem do naprawy takiego otóż tableta w którym wlasciciel zapomnial hasła (tego wężyka) i nie pamiętał danych do maila. Ponadto był problem z jego włączeniem raz się włączał raz nie, tablet jest dość dojechany. Do tableta nie miałem nic ani pudełka ani żadnych kabli, sterowników a numer seryjny był z tyłu na jakiejś papierowej naklejce która się wytarła. Miałem wielki problem z instalacją sterowników bo Livesuit nie zainstalował ich sam a system miał problem z certyfikatem ale nagle livesuit ruszył (był załadowany obraz fabryczny dla 4.0.4) włączyłem formatowanie. Do 50% poszło szybko od 50-60 szło wolno a po 60 już również bardzo szybko. Niby wszystko complete, ale tablet się rozłączał i połączał ponownie i livesuit chciał znowu zrobić to samo, odłączyłem go lecz tablet już się nie włączył. Teraz gdyt próbuje zaktualizować go wyskakuje cały czas update filed przy samym starcie (na początku tak jak wczesniej 2x tak, próbowałem też dać nie). Próbowałem też zainstalować przez phoenix card ale tablet się wgl nie uruchamia więc nie wiem czy to coś da. Tablet jest normalnie wykrywany przez komputer i livesuit, jak mogę go naprawić?

Strony: [1]