Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - idefiks

Strony: [1]
1
MID781 / cuda i dziwy czyli praca na akumulatorze
« dnia: Stycznia 20, 2014, 11:19:04 »
Cześć!
Czy ten typ tak ma, że nawet nieużywany rozładuje się w kilka godzin?
Zastanawiam się od czego jest ta funkcja wyłączenia ekranu jednym kliknięciem w przycisk zasilania, skoro "wyłączony" w ten sposób tablet i tak rozładuje się po kilku godzinach, czyli po czasie raptem 2x dłuższym niż gdyby był cały czas włączony i np. wyświetlał jakiś film.

A dzisiaj rano zauważyłem jeszcze lepszego hita: wieczorem był prawie rozładowany. Wyłączyłem go całkowicie funkcją "wyłącz" => "tablet zostanie wyłączony" => "ok" i podłączyłem do zasilania na całą noc. Dzisiaj rano, koło godz. 9, odłączyłem ładowarkę. Tablet cały czas wyłączony. Przed rozłączeniem ładowarki sprawdziłem poziom naładowania - bateria cała na zielono. Czyli naładowany na full, tak?

I przed chwilą (godzina 11) włączyłem go. Bateria? pozostało 92%. :o

Czyli co? Jednak nie zdążył się naładować przez 9 godzin, czy w ciągu dwóch godzin od odłączenia ładowarki do włączenia urządzenia zdążył się rozładować w 8 procentach?

A może po prostu do reklamacji? (A kupiony niecały miesiąc temu)

Strony: [1]