Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - PeTeZ

Strony: [1]
1
MID06S / MID06s i Cyanogenmod
« dnia: Grudnia 01, 2012, 12:45:42 »
Witam wszystkich!

Udało mi się zainstalować CWM na MID06s. Po kilkugodzinnym buszowaniu po różnych stronach i forach poświęconych tabletom opartym na Allwinner A10 ściągnąłem kilka ROMów opartych na CM9 i CM10 i wgrałem je za pomocą CWM. Niestety nie działa najważniejsza funkcja tabletu czyli ekran dotykowy... Myszka USB działała zatem miałem możliwość sprawdzenia czy reszta jest OK. Zarówno szybkość jak i czas pracy na baterii wypadał dużo lepiej niż w przypadku firmowego ICS.

Pytanie... czy ktokolwiek zna sposób aby ożywić ekran w MID06s?

Przeglądałem różne wątki dot. instalowania Custom Romów na Allwinner'ach. Można by podmienić moduły odpowiedzialne za dotyk i skompilować jądro. Jest program, który rozpakowuje i potem pakuje zmodyfikowany firmware. Można go potem wgrywać przez LiveSuite. Jest jeszcze kilka innych sposobów ale może ktoś zna prostą i sprawdzoną metodę.

PS. Podobno wszystkie tablety oparte na Allwinner A10 mają możliwość bootowania systemu z karty SD. Czy ktoś testował lub czytał jak to zrobić?

Dzięki za info :)

Strony: [1]