Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - samsam

Strony: [1]
1
MS5001 / wygaszony ekran podczas połączenia
« dnia: Czerwca 17, 2014, 20:31:23 »
Witam,
Jakiś czas temu wrzuciłem na forum wątek odnośnie aplikacji mapamap na MS5001 i innych drobnostek, jednak cisza zarówno ze strony użytkowników jak i serwisu skłoniła mnie do "zaparkowania" tematu. I oto pojawia się kolejny wątek dotyczący tego smartfonu otóż podczas zainicjowania połączenia ekran wygasza się i nic nie można zrobić, np przerwać rozmowy, wybrać nr wewnętrzny (infolinia) itp. Sprawdzałem przeróżne ustawienia i nic, ustawienia fabryczne nic nie pomogły, nawet zdjęcie folii z czujników nic nie dało. Przed odesłaniem do serwisu chciałem się dowiedzieć czy ktoś miał podobny przypadek lub ma jakieś pomysły?
Pozdrawiam

2
MID703 / Odp: firmware
« dnia: Czerwca 19, 2013, 01:02:51 »
Witam,
mam podobny problem jak w wypowiedziach powyżej, tzn kilka dni temu pojawił mi się niebieski ekran a na nim kilka wierszy  chińskich znaków - reakcja na przycisk zasilania - żadna, przycisk regulacji głośności podświetlał kolejne wiersze - zrobiłem reset i wszystko działa; po dwóch dniach kolejne zaskoczenie tym razem czarny ekran i brak reakcji na dotyk, przyciski, ładowanie- znów reset i śmiga. Dzisiaj (już wczoraj ;)) znów czarny ekran i zero reakcji. O ile poprzednie przypadki mogły być spowodowane przyciśnięciem kombinacji klawiszy o tyle ostatni przypadek jest dość dziwny, ponieważ wieczorem odłożyłem sprzęt na biurko a rano już nie mogłem go uruchomić, po zresetowaniu stan baterii 75%. W związku z opisanymi przeze mnie objawami mam pytanie czy takie zachowanie sprzętu jest wynikiem złej konfiguracji, czy jakichś ustawień. Prośba o sugestie.
Pozdrawiam

Strony: [1]