Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Darkonever

Strony: [1]
1
MID001 / Rozwiązanie problemu prawego klawisza ALT
« dnia: Luty 28, 2013, 00:08:28 »
Witam
Jak wiadomo w najnowszej wersji Softu do naszej cegiełki brak jest remapowanego klawisza ALT co sprawia problem podczas używania zewnętrznej klawiatury z etui. To znaczy sprawiało gdyż na ten problem jest już rozwiązanie. Jest nim dokładnie aplikacja o nazwie "External Keyboard Helper Pro". Muszę tutaj przestrzec że opisywana aplikacja jest komercyjna co znaczy że będzie trzeba za nią zapłacić jednak w tym wypadku wydanie około 10zł jest diametralnie niewielkim wydatkiem.
Jeśli ktoś będzie miał problem z prawidłowym skonfigurowaniem aplikacji to mogę przygotować mini poradnik z opisem krok po kroku :)

Pozdrawiam
Darkonever

2
Witam
Czy w takim przypadku mógłbyś sporządzić w wolnej chwili firmware właśnie z marketem w wersji 2.3.6 - tej umieszczonej przez souacz? Ponoć tylko ta działa poprawnie co sprawdziłem i tak jest bo nawet znalezione gdzieś na necie 2.3.6 wywala błąd parsowania. Sam próbowałem sporządzić taki build no ale chyba zbyt kiepski jeszcze jestem w systemach z pod znaku pingwina :)

3
MID001 Firmware / Modyfikowany firmware 2.2.1 z przemapowanym Altem
« dnia: Luty 10, 2013, 23:54:22 »
Witam
Chciałbym się zapytać czy istnieje możliwość kompilacji wersji 2.2.1 firmware autorstwa jsadkowski z przemapowanym klawiszem ALT - przystosowanym pod klawiatury w futerałach. Oprócz tego chciałbym się zapytać samego twórcę kompilacji jak wygląda sprawa z marketem w wersji 2.3.6 umieszczonym na forum. Wiem że w sofcie w wersji 2.2 (z SDK 2.1) działa, czy tak samo było by też w nowej wersji czy próby już były i zakończyły się porażką?

Dziękuję z góry za odpowiedź :)

Strony: [1]