Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - bartseb

Strony: [1]
1
DVBT06 / Odp: Pytanie o sortowanie kanałów (lista programów)
« dnia: Grudnia 12, 2012, 19:53:37 »
Niestety , serwis nie pomógł , lista nadal się rozsypuje , gwarancja i czekanie powtórne 2 tyg , i pewnie nic nie zrobią ...

2
DVBT06 / Odp: Pytanie o sortowanie kanałów (lista programów)
« dnia: Grudnia 06, 2012, 14:24:07 »
witam , tuner oddany na gwarancji , dostałem go z adnotacją , naprawiony , przywrócenie ustawiń fabrycznych , update.

Narazie wszystko ok , kanały się nie rozsypują. (test 2 dniowy )
Może mi ktoś powiedzieć co dodatkowego robią w serwisie aby naprawić tuner ?  Jeżeli jest to kwestia resetu i wgrywania  softu to bez sensu na 2 tyg wysyłać tuner na gwarancję. W moim innym  tunerze wiwa hd 90 problem ten udało się samemu rozwiązać poprzez właśnie wgranie softu i  przywrócenie ustawień fabrycznych.

W mancie sam robiłem przywracanie ustawień fabrycznych (z menu) oraz update , z linku z pierwszej strony z oprogramowaniem. Niestety nie pomogło  Czy jest nowsze oprogramowanie u nas niedostępne ? Czy ustawienia fabryczne można  inaczej przywrócić (tzn. lepiej)  niż z manu manty ?

3
DVBT06 / Pytanie o sortowanie kanałów (lista programów)
« dnia: Października 24, 2012, 12:00:15 »
Mam mantę dvb t06, jest ona podłączona do telewizji kablowej , nadaje ona sygnał dvbt. Niestety mimo aktualizacji oprogramowania ( DVBT06 firmware FTA (pomija kanały płatne i zakodowane)), cały czas mam problem z rozsypująca się lista kanałów. We wcześniejszym oprogramowaniu (oryginalnym) również to występowało. Lista rozsypuje się mimo ustawień zalecanych w poradnikach sortowanie - wg lcn; lcn- wyłączone . (przy innych ustawieniach również) Lista rozsypuje sie po wyłączeniu i włączeniu  tunera, czasami nawet w trakcie oglądania tv.
Czy macie jakieś rozwiązanie tego problemu?

Strony: [1]