Autor Wątek: Kodi fork tj. CEMC na Androida 4.2  (Przeczytany 1830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arkady1964

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1368
    • Zobacz profil
Kodi fork tj. CEMC na Androida 4.2
« dnia: Grudnia 07, 2019, 10:22:49 »
Dla chcących przyśpieszyć odtwarzacz multimediów, warto przetestować  Kodi fork tj. CEMC, gdyż doszły nowe wtyczki działające na Kodi fork tj. CEMC, ta wersja Kodi "przywraca do życia" urządzenia oparte  na Androidzie 4.2 oraz mniej wydajne sprzęty z Androidem, ponieważ CEMC ma bardzo małe wymagania jeżeli chodzi o pamięć i procesor.

Polecam wersje nie mniejszą jak CEMC16.1-2, ta wersja chyba jest najbardziej stabilna (link jest bez wirusów, sprawdzone!!!)

https://kod1help.com/cemc-kodi-fork-for-android-4-2-2-and-above
 
CEMC działający na androidzie 4.2 i wzwyż ,  jest oparty na jądrze Kodi 16, ponieważ nie może być inaczej aby działał ale ma liczne łatki aktualizujące z Kodi 17 Krypton oraz modyfikacje poprawiające obsługę Androida .  Mówiąc po prostu,  CEMC jest to zmodyfikowany Kodi 16 ,   z  bardzo  licznymi zmianami  w tym z Kryptona  17.3  i  poprawkami,    umożliwiającymi efektywne działanie na Androidzie 4.2 oraz 4.4 i wyższym (Zaktualizowano Python do 2.7.12 dla obsługi HTTPS tak samo jak Krypton 17.3). CEMC  działa bez żadnego problemu z zewnętrznymi nośnikami pamięci pendrajwy itp.  , jeżeli chodzi o twardy dysk to potrzebne jest zewnętrzne zasilanie.


Bardzo polecam wypróbować skórkę AppTV  na  CEMC

AppTV to skórka inspirowana AppleTV dla Kodi. Zapewnia bardzo lekkie, minimalistyczne zapotrzebowanie sprzętowe,  umożliwia to stosowanie skóry w systemach z bardzo małą ilością zasobów (pojemność pamięci i procesora), a jednocześnie umożliwia dostęp do wszystkich zaawansowanych opcji Kodi.  AppTV skórka Kodi działa naprawdę świetnie na Measy U2C przyśpieszając i bardzo ułatwiając obsługę CEMC.

W ustawieniach skóry AppTV warto zaznaczyć kilka funkcji.
1. Menadżer plików trzeba aktywować w ustawieniach skory tj. Menu startowe.
2. Pasek przesuwu ustawiony na tzw. ZAWSZE
3. Menu na PIONOWE, domyślne jest poziome, zmiana następuje w w ustawieniach skóry tj. Menu startowe
4. Ustawienia czcionki na POGRUBIONA
Oczywiście jest też dużo innych ustawień, te cztery są najważniejsze które warto zastosować.

Bardzo polecam wypróbować skórkę AppTV  na  CEMC.
Instalowanie skórki AppTV w Kodi lub CEMC:
Krok 1. Otwórz CEMC/Kodi.
Krok 2. Kliknij Ustawienia.
Krok 3. Kliknij Ustawienia interfejsu.
Krok 4. Wybierz Skórka> Skórka.
Krok 5. Kliknij Uzyskaj więcej...
Krok 6. Wybierz skórkę AppTV.
Krok 7. Po wyświetleniu monitu kliknij przycisk Tak, jeśli chcesz zachować zmiany skórki. Do poprzedniej skórki można powrócić, ponieważ skórka domyślna i zainstalowane pozostają w CEMC/Kodi do wyboru.
Pozdrawiam