Autor Wątek: PMP01 - APEL DO ADMINISTYRATOROW!  (Przeczytany 2146 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xtro

• Jr. Member
  • **
PMP01 - APEL DO ADMINISTYRATOROW!
« dnia: Sierpnia 15, 2012, 17:43:26 »
Witma, lukajac po forum mam problem gdzie na temat tego odtwarzacza pisac. Osobisciev z uwagi na jego ksztalt - tabletowatosc apelowal bym by stworzyc watek uzytkownikow  Mid'ach wlasnie. Albo zrobic jakis wyraznie odznaczony kolorem watek na glownej stronie forum, bo 3D player to hit niewatpliwie jak cala seria MID...

Dlugo walczylem z soba by nie kupic tego playerka bo w domu juz lezy pelno fonow, mp trojek i inszych rzeczy, ale w markecie mialem okazje zobaczyc gierke nintendo z 3D bezokularowym, a 3D interesuje mnie nie tylko uzytkowo ale i produkcyjnie wiec dalem sie skusic...

I tu moje uwagi:

1. w dudelku brakuje kabla usb - mini usb - w mo0im komplecie byl tylko mini usb - usb in. Na szczescie mialem juz kilka urzadzen i mini usb mam na stanie.

2. Nie wiem czy zastosowanie gniazda SD podczas gdy midy maja mini sd jest dobrym pomyslem, w prawdze sa przejsciowki, ale dobrze by firma stosowala 1 standard.. ale sie czepiam :)

TU PYTANKO  - JAKA NAJWIEKSZA KARTA ILE GB MOZNA WSADZIC?

3. ehhhh gdyby bylo wifi i tylko jedna aplikacja youtube z pocja korzystania z ichniejszych 3d...

4. Ciekawe czy obsluzy kieszen HD usb, fajnie by bylo
5. Zwazywszy na cene (zblizona do tanich ramek 3d) ocene daje 11/10

6. Firma Manta moglaby wgrywac film instruktazowy jak przygotowac wlasne fotki rodzinne 3D np majac 2 aparaty by zrobic sobie 3D ramke :) to by bylo super urozmaicenie dla klientow -  z ogladacza przemien sie w tworce 3D!

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: PMP01 - APEL DO ADMINISTYRATOROW!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 16, 2012, 14:11:04 »
2. W chwili wprowadzania do sprzedaży standard SD względem kart pamięci o większej pojemności był bardziej na miejscu ze względu na różnicę w cenach. Obecnie te różnice się praktycznie zniwelowały. Kupując kartę micro SD przeważnie w komplecie masz przejściówkę do SD, więc z obsługą nie ma problemu.
Z tego co mi wiadomo 32 GB
3. Kosztowałoby wtedy dużo drożej (przynajmniej w chwili wprowadzania na rynek).
4. Trudno powiedzieć, pobór prądu niezbędny do zasilenia dysku może być zbyt duży.
6. W necie znajdziesz wiele poradników jak robić zdjęcia 3D. Przygotowanie czegoś takiego wymagało by nakładu pracy i kosztów zbyt dużych do efektu w postaci ilości sprzedanych urządzeń. PMP01 to tylko jeden z wielu produktów Manta.