Autor Wątek: Manta Express DOOR TO DOOR  (Przeczytany 6776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Manta Express DOOR TO DOOR
« dnia: Marzec 06, 2017, 13:44:54 »
MANTA EXPRESS DOOR TO DOOR

Co to jest Manta Express DOOR TO DOOR ?
Manta Express DOOR TO DOOR jest usługą dedykowaną dla Klientów Manta S.A. na terenie Polski. Polega ona na bezpłatnym odbiorze reklamowanego produktu przez kuriera bezpośrednio spod wskazanego przez Klienta adresu w czasie trwania 24 miesięcznego okresu gwarancyjnego.

Co daje korzystanie z Manta Express DOOR TO DOOR ?
Oszczędność czasu – nie musisz zgłaszać reklamacji w miejscu zakupu;
Oszczędność pieniędzy  – Manta Ekspres DOOR TO DOOR jest usługą bezpłatną w okresie gwarancji;
Wygodę – kurier pojawi się pod dowolnie wskazanym adresem po odbiór reklamowanego produktu.

Gdzie zgłosić chęć skorzystania z usługi Manta Express DOOR TO DOOR ?
W celu zgłoszenia reklamacji do serwisu wystarczy zarejestrować reklamację w systemie Manta RMA lub skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Jakie produkty objęte są usługą Manta Express DOOR TO DOOR ?
Usługa dostępna jest dla następujących urządzeń :
- telewizorów o przekątnej od 32 do 55 cali,
- wszystkich modeli deskorolek elektrycznych,
- lodówek MM518, MM519, MM520, CLF050SD, CLF093SD,
- smartfonów MSP95012, MSP95013, MSP95014, MSP94501, MSP95009, MSP96002,
- głośników Power Audio SPK5003, SPK5004, SPK5008, SPK95008, SPK5009, SPK5010, SPK5011, SPK5012, SPK5013, SPK5014, SPK5015, SPK5016, SPK5017, SPK5018, SPK5019, SPK95019, SPK5021, SPK5022, SPK5023, SPK5024, SPK5025, SPK5026, SPK207, SPK9207.

Więcej informacji na stronie www.manta.com.pl

marcinkowski

• Newbie
  • *
Odp: Manta Express DOOR TO DOOR
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2018, 15:03:19 »
Super sprawa. Wielki plus dla firmy za wyjście z taka inicjatywa w str klienta :)
Fantastyczny krem na cellulit i co najważniejsze - naprawdę skuteczny! Wow!

Rododendron

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2018, 17:22:54 »
Fajnie! Akurat kupiłem sprzęt Manty i mam nadzieję, że nie będę musiał z tej usługi korzystać w najbliższej przyszłości.  :D

alek_raczek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2018, 13:12:22 »
Hej!
Czy ktoś z Forumowiczów korzystał już z tej usługi? Jak wrażenia?

sq9pxb

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2018, 05:47:19 »
Jak to dziala? Nie dziala. Miesieczny TV juz 2 tyg czeka az kurier go odbierze. Ponizej opis z mojego posta dotyczacego usterki :

Wyobrazcie sobie, ze do dzisiaj kurier nie odebral TV. DHL to firma kpina. Po akcji z kurierem, ktory nie mial ze soba listu przewozowego na infolinii Manty kazali ponowic probe i zamowic kuriera w "godzinach". Mieszkam w Krakowie, a najblizszy termin byl za tydzien. Czyli wczoraj. Kurier oczywiscie nie przyjechal. Wiec kolejne 30 min stracone na infolinie DHL. Mila pani przeprosila i powiedziala, ze dzis odbiora paczke - zobaczymy. A pudlo stoi juz prawie 2 tyg i jeszcze serwisu nie ujrzalo. A szanowny serwis ma 21 dni roboczych.

Dla potwierdzenia moich problemów przesyłam link do opini na temat "firmy kurierskiej" DHL:
https://portal-konsumenta.pl/opinie-o/dhl

Szanowna Manto, moze rozwazycie wybór innej firmy? Jeśli nie przykładacie wagi do awaryjności produktów, a oferujecie usługę DTD, to może chociaż dacie swoim Klientom odrobinę satysfakcji z odbiorem uszkodzonych urządzeń? To MY Was utrzymujemy kupując te wszystkie buble....

Pozdrawiam....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2018, 09:48:15 wysłana przez sq9pxb »

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2018, 13:03:42 »
witaj sq9pxb,

przepraszamy za niedogodności związane z odbiorem przesyłki przez firmę DHL. Sprawę będziemy wyjaśniać bezpośrednio z Centralą naszego przewoźnika.

Oczywiście taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Pozdrawiam

ussarnat

• Newbie
  • *
    • Pozbądź się łupieżu pstrego
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 27, 2018, 17:11:01 »
Miejmy nadzieję, że nie będzie więcej takich sytuacji, bo to niezbyt dobrze wygląda. Mimo wszystko życzę jak najlepszego działania tej usługi i z pewnością sam z niej niebawem skorzystam.

Johnwick88

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 16, 2018, 04:20:31 »
Mam nadzieję, że skorzystam z tej usługi.

Qaddafi

• Newbie
  • *
    • https://driveracademy.pl/
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 22, 2018, 12:07:24 »
O to fatalnie świadczy o tej firmie. Obym nie musiał z niej korzystać.

wilczekkrk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 12, 2019, 19:03:16 »
No faktycznie jest problem ..
Wysłałem zgłoszenie bez podania daty odbioru z informacją żeby się wcześniej kontaktować ..
i co kurier ustawiony na dzień następny, a ponieważ zgłoszenie kuriera ustawili po 16 to przed 17 nie udało się skontaktować żeby to przełożyć i telewizor nie był przygotowany więc kurier odjechał, ponowienie odbioru .. skończyło się że po tygodniu założyłem nowe zgłoszenie i wtedy udało się odebrać czekający przez tydzień telewizor ;)
Co z tego skoro przez 3 tygodnie telewizor czeka na część .. jeszcze tydzień i minie 21 dni z warunków gwarancji.
Żeby było weselej .. autoryzowany serwis gdzie trafił TV wysyła zamówienie do Manty, a tam nie umieją mi powiedzieć kiedy panel zostanie wysłany .. "zabawne"

Wojtek S.

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 15, 2019, 19:12:30 »
Witam

Niestety, ale musiałem skorzystać z usługi Manta Express DOOR TO DOOR. Szkoda, że ten ekspres jedzie tylko w jedną stronę. Z powrotem już trochę gorzej. Kurier przyjechał na drugi dzień. Bardzo szybko, ale nie tak miało być. Formularz zgłoszeniowy to fikcja, zaznaczyłem w nim sugerowany termin odbioru, za kilka dni, ze względu na godziny mojej pracy nie mogłem przygotować telewizora do wysyłki tak szybko. Po paru dniach sam zawiozłem go do firmy kurierskiej. Na infolinii nie mogę się dowiedzieć kompletnie nic. Status reklamacji, "przyjęto", i tyle. Szanowna Pani Konsultant z Infolinii, wysłała zapytanie do serwisu, nic to nie dało. Dzwoniłem jeszcze raz, ta sama sytuacja. I teraz zamiast stać i kurzyć się u mnie, Telewizor kurzy się w serwisie. Może jakbym chociaż wiedział, że ktoś się nim zajmuje, to łatwiej by się czekało.

matthew11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 22, 2019, 14:43:37 »
Dobrze, że o tym napisałeś. Nie warto korzystać z tego.
Kiedy chcemy zarezerwować nocleg na ostatnią chwilę przed terminem wyjazdu to może okazać się, że nie będzie już miejsc noclegowych. Jeżeli postanowiliśmy wybrać się na wczasy nad morze to naprawdę warto dużo wcześniej zarezerwować nocleg - https://lik-czarter.pl/

sq9pxb

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 24, 2019, 23:26:09 »
Koledzy, Manta to firma DNO. Za kilka dni będzie rocznica mojego postu powyżej. Na szczęście odzyskałem pieniądze za TV.
Nie liczcie na naprawę, na serwis, na cokolwiek z ich strony. Od razu trzeba naciskać by wystawili protokół o nienaprawialności (bo tego badziewia nie da się naprawić - sami nie mają częsci - to jest absurd), i udać się do punktu zakupu (ja załatwiłem wszystko drogą mejlową), czekamy na zwrot pieniędzy i już nigdy nie kupujemy urządzeń tej firmy!