Autor Wątek: Tapeta ekranu blokady  (Przeczytany 8085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jarekkrakow

• Newbie
  • *
Tapeta ekranu blokady
« dnia: Marca 19, 2017, 11:30:51 »
Witam.
Czy ktoś może mi powiedzieć jak i czy w ogóle się da zmienić tapetę kranu blokady? Dodam że w galerii gdy wybieramy ustaw jako wyświetla nam się tylko opcja tapeta lub zdjęcie kontaktu. przy wybraniu tapeta ustala nam tylko na ekranie głównym. To samo w ustawieniach-ekran-tapeta... W ustawieniach blokowania również się nie da. Nie interesuje mnie instalowanie jakichś aplikacji z marketu. Btw już to robiłem i też tak średnio działa. po za tym reklamy itd. telefon ma androida 6.0. Pisałem do wsparcia ale nie dostałem odpowiedzi. Przyznam że średnią opcją jest posiadanie na ekranie blokady jakiejś uśmiechniętej parki zakochanych ludzi.

fooki

• Newbie
  • *
Odp: Tapeta ekranu blokady
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 28, 2017, 17:43:09 »
Nie wiem jak jest z tą tapetą, ale telefon jest ciekawy i mam takie pytania.

Czy nie masz czasem problemów z gniazdem słuchawkowym? Bo widzę, że użytkownicy tego modelu na to narzekają, wystarczy poczytać opinie: http://smartfonki.pl/opinie-smartfon-manta-mezo-1-msp95013,960.html

Czy mógłbyś napisać, jak jest z tymi dwoma aparatami z tyłu, czy to jest 2 x 8MP, czy może inaczej, bo producent dokładnie o tym nie informuje.
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2017, 21:10:20 wysłana przez fooki »

jarekkrakow

• Newbie
  • *
Odp: Tapeta ekranu blokady
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 04, 2017, 20:27:41 »
Powiem tak. Telefon sam w sobie jest ok. Kupiłem go w zasadzie na chwilę. Tapety sie nie da zmienić ale chciałem to usłyszeć od pomocy manty. Nie doczekałem się odpowiedzi z ich strony. Co do aparatu jest to ściema. Aparaty robi słabe zdjęcia. Sprawdziłem telefon na antutu benchmark. Wykręca 82000 pkt czyli bardzo dobrze. Nie mogę powiedzieć że jest jakiś straszny. Jest duży i za te pieniądze się opłaca. Co do gniazda słuchawkowego szczerze nie korzystam i nawet nie sprawdzalem.