Autor Wątek: Bateria (lub serwis)  (Przeczytany 1906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

stymek

• Newbie
  • *
Bateria (lub serwis)
« dnia: Marca 25, 2018, 13:29:28 »
Mam taką prośbę z zapytaniem czy mógłby ktoś wysłać link do serwisu lub strony na której kupię baterię. Mój telefon doznał uszkodzeń na wejściu dla ładowarki i tera się nie chce ładować a bateria trzyma używana do czegokolwiek 40 -->55 min. więc proszę o pomoc a jak ktoś ma zamiar podać serwis to konkretny i dobrą stronkę z kupnem tych wymienionych rzeczy pls  :-\ doszedł problem szkło ochraniające aparat jest w stanie fatalnym  :(
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2018, 17:01:21 wysłana przez stymek »

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Bateria (lub serwis)
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 26, 2018, 08:56:03 »
Witaj,

Możesz coś więcej napisać o uszkodzeniu gniazda ładowania ? Tu może być konieczna wizyta w serwisie.

w kwestii baterii napisz maila do Działu Obsługi Klienta - serwis@manta.com.pl

stymek

• Newbie
  • *
Odp: Bateria (lub serwis)
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 27, 2018, 16:40:05 »
zakładam że wejście jest uszkodzone ponieważ innym ładowarki działają lecz mnie nie :( tak czy inaczej około 5 dni temu przestał telefon ładować a 3 -->4 dni temu trzeba było wykręcić ładowarkę aby jakkolwiek się telefon zaczął się ładować. Niektóre osoby mówią mi wymień telefon na lepszy ja myślę że manta jest dobrą firmą urządzeń elektrycznych i wszystko dobrze działa tylko ja nie uważnie obchodzę się z telefonem macie dobry sprzęt ale mam jedną uwagę telefon strasznie szybko się grzeje a do reszty nie mam uwag