Autor Wątek: Krótko trzymająca bateria i problemy z GPS  (Przeczytany 3180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sq9pxb

• Newbie
  • *
Krótko trzymająca bateria i problemy z GPS
« dnia: Marzec 06, 2017, 17:21:22 »
Cześć,

Kupiłem pare dni temu Mantę 95012 i mam problem z baterią, trzyma strasznie krótko, ledwo pare godzin przy średnio intensywnym kożystaniu z WIFI. Dodatkowo zauważyłem, że wskaźnik naładowania działa bardzo nieliniowo. Od 100% do 90% potrafi spać w ciągu kilku minut, a potem np. na 72% stoi godzine, by za chwilę od razu spać na 40%. To jest jakaś masakra. Jest to już chyba mój 4 telefon Manty, i z żadnym poprzednim nie było takich problemów.

Dodatkowo z GPS są jakieś problemy. Łapie zimnego FIXa dość szybko (30-50 sek), ale po 10-30 sek gubi sygnał i szuka od nowa, i tak w kółko. Jest to strasznie uciązliwe. Próbowałem różnych ustawień, ze wspomaganiem WIFI, sieci komórkowej, oraz z samym modułem GPS. Za każdym razem to samo. Zainstalowalem GPSStatus, ale nic to nie pomoglo (w innym telefonie z adkiem ta aplikacja rozwiązała problem z GPS).

Proszę o pomoc.

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Krótko trzymająca bateria i problemy z GPS
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2017, 14:06:40 »
Witam sq9pxb,

Jeśli masz problemem ze swoim telefonem możesz skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta. Jeśli nie uda się rozwiązać problemu możliwe będzie sprawdzenie sprzętu w naszym Autoryzowanym Serwisie.

Twój telefon objęty jest usługą Manta Express DOOR TO DOOR oznacza to, że kurier odbierze go od Ciebie z dowolnie wskazanego adresu na terenie RP.

Więcej na stronie http://www.manta.com.pl/pl/content/220-manta-express-door-to-door

Pozdrawiam