Autor Wątek: Problem z aplikacją telefon  (Przeczytany 1155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

slyszw

• Newbie
  • *
Problem z aplikacją telefon
« dnia: Grudzień 05, 2015, 12:08:45 »
Wysłałem ostatnio mój telefon na gwarancję, niestety nie zostało w nim nic zrobione, napisałem, że jest problem z systemem, niestety aplikacja telefon nie działa poprawnie, tzn. po zakończeniu połączenia pozostaje czarny ekran, dopiero po zablokowaniu telefonu i odblokowaniu przyciskiem zasilania da się cokolwiek zrobić, kilka razy przez parę miesięcy użytkowania miałem komunikat "aplikacja telefon przestała działać",  ponadto przy rozmowie telefonicznej głośność mikrofonu jest za niska, myślę, że dalej problem aplikacji, bo przy rozmowach przez messenger głośność rozmów na bardzo dobrym poziomie, czy wie ktoś czy są jakieś poprawki do systemu ?? czy problem występuje tylko w moim i mojego brata telefonie ??
Telefony zakupione zaraz po wprowadzeniu do sprzedaży w auchan.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2015, 12:11:09 wysłana przez slyszw »

dudzior73

• Newbie
  • *
Odp: Problem z aplikacją telefon
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2015, 10:48:20 »
A masz jakieś akcesoria na obudowie? Chodzi mi o jakieś zabezpieczenia mechaniczne obudowy. Ja u siebie okleiłem ekran by się nie rysował i wyłączanie ekranu przy przyłożeniu telefonu do ucha czasem świruje. Generalnie za pomocą dostępnych testerów nie udało mi się zlokalizować miejsca odpowiedzialnego czujnika. Aplikacji telefon posiadam dwie sztuki. Jedna "warzy" 60KB druga 284KB. Nikogo nie bronię bo wiem co serwisy potrafią nigdy niczego nie zrobić i upierać się że jednak zrobili. Sprawdź kartę sim na innym slocie lub telefonie.