Autor Wątek: nie pamięta personalizacji  (Przeczytany 1054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dudzior73

• Newbie
  • *
nie pamięta personalizacji
« dnia: Styczeń 01, 2016, 11:06:24 »
Panie i Panowie jest jedna rzecz co denerwuje.  PERSONALIZACJA!!!!
Ustaw w tym aparacie swój profil z dzwonkami, wymień klawiaturę na inną  fabryczną wyłącz. SUPER ale jeszcze bardziej ciekawie będzie jak wyłączysz i włączysz aparat ..... hłe hłe hłe. Zdziwiony że masz ustawienia domyślne a nie napiszesz głupiego smsa bo klapatura nie działa? Zdjęcia - no o tych nie wspomnę bo ładnie wychodzą ale w dzień - sesja sylwestrowa no masakra totalna bo o przednim aparacie nic nie mówie wcale bo raz tam zajrzałem i kopara mi opadła.
Panie moderator dawaj ten firmvare może "producent" poprawił coś nie coś.
Bo w przeciwnym wypadku sprzedajemy i wynosimy się z rodziny MANTA. ;)

dawidpobutkiewicz

• Newbie
  • *
Odp: nie pamięta personalizacji
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2016, 17:49:46 »
Też przyłączam się do prośby o firmware do tego smartphona. Telefon ogólnie ok, zdażają się drobne niedoróbki firmware tak jak kolega wyżej wspomniał. A jeszcze u mnie nieraz mimo połączonego wifi nie działa internet. Dopiero ponowne włączenie wifi pomaga.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2016, 17:58:00 wysłana przez dawidpobutkiewicz »

dudzior73

• Newbie
  • *
Odp: nie pamięta personalizacji
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2016, 21:42:52 »
Panie dawidpobudkiewicz na nazwijmy to usterkę internetu po wi-fi pomaga wyłącznie innych przeglądarek. Ja korzystam tylko z domyślnej co prawda i przypadłości takowej już nie mam. Zdał by się root by powywalać pewne aplikacje uszczęśliwiające na siłę przez kogoś, kto "składał" soft a zwykły użytkownik wcale lub nigdy nie skorzysta dla oszczędzenia miejsca RAM. No repozytorium Manty "na start" nie powala na kolana a próba klejenia skrótów do serwisu Interii nie jest trafione ale to moje odczucie.