Autor Wątek: Restartowanie SD  (Przeczytany 2610 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lucass_krk

• Newbie
  • *
Restartowanie SD
« dnia: Marzec 12, 2015, 11:26:02 »
Witam, mam taki problem z kartą SD po włożeniu telefon ładnie ją wykrywa ale po właczeniu wygaszacza ponownie ją instaluje i w kołomacieju pyta o zmianę docelowego dysku zapisu, testowałem już kilka kart i ciągle tak się dzieje, ma ktoś podobny problem ?

Gyarto

• Newbie
  • *
Odp: Restartowanie SD
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2015, 15:01:15 »
A formatowałeś kartę sd?

lucass_krk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2015, 15:21:35 »
Tak i w kompie i w telefonie nic to nie daje, poszukam jeszcze kartę innej klasy

lucass_krk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2015, 22:09:04 »
Wie  ktoś jak tzw. serwis zapatruje się na root w telefonie ?

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2015, 16:16:54 »
Serwis z pewnością usunie root reinstalując firmware.

puc15

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2015, 22:53:42 »
problem u mnie też występuje, ze 4 karty różnych firm i klas testowałem i to samo. nie występuje jak telefon jest na ładowarce.

puc15

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2015, 22:38:34 »
Czy będzie wydana jakaś poprawka, czy wysyłać telefon do naprawy? o ile kurz pod ekranem mało mnie irytuje, o tyle to, że w telefonie nie działa prawidłowo czytnik karty jest już denerwującą usterką ;/ wygląda na to, że jak się uśpi telefon to odłącza kartę pamięci i podłącza ją co chwilę pikając przy tym włączając wyświetlacz. telefonu nie da rady używać z włożoną kartą ;/

lucass_krk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 24, 2015, 12:18:29 »
Jeżeli to nie jest jak widzę jednostkowy przypadek, to podejrzewam że problem tkwi w oprogramowaniu, telefon nandflash widzi jako kartę pamięci, a dodatkowa mu miesza

pawlowski89

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 17, 2015, 19:16:31 »
ja mam ten sam problem, telefon był już w serwisie bo się przestał włączać i drugim problemem było rozłączanie karty sd.

Jak wrócił to już się dał włączyć, ale niestety dalej jest ten problem z kartą, i pod wyświetlaczem w prawym górnym rogu pojawiły się paprochy. Więc ponownie wysłałem do serwisu. Może to przez to że w sklepie chaotycznie opisano usterkę ;/

EDIT

Tym razem dołączyłem kartę pamięci, ale testowałem kilka i dzieje się na nich to samo.

Czy mogliby Państwo przekazać tę informację do serwisu, bo tu lepiej jest wyjaśnione o co chodzi w zgłoszeniu?
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2015, 19:41:39 wysłana przez pawlowski89 »

citizen1234

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 19, 2015, 22:09:57 »
Witam, mam taki problem z kartą SD po włożeniu telefon ładnie ją wykrywa ale po właczeniu wygaszacza ponownie ją instaluje i w kołomacieju pyta o zmianę docelowego dysku zapisu, testowałem już kilka kart i ciągle tak się dzieje, ma ktoś podobny problem ?

mam dokładnie to samo, cholernie denerwujące, zrobiłem wszystko co było możliwe z kartami różnymi. Przypadłość nie ma miejsca gdy telefon jest podłączony do ładowania. I do tego strasznie słaba słyszalność rozmówcy i rozmawiającego.
Dajcie znać co z tym zrobić, bo kupiłem 3 dni temu i mogę oddać albo reklamować.
No właśnie, ma ktoś doświadczenie z reklamacjami tego produktu?

pawlowski89

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 11, 2015, 19:34:19 »
dzisiaj doszła mnie informacja, że telefon wrócił po raz 2 z serwisu a reklamację odrzucono! telefon ma ewidentnie wadę, podejrzewam że spora liczba egzemplarzy sądząc po forum
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2015, 16:42:43 wysłana przez pawlowski89 »

pawlowski89

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 28, 2015, 11:45:45 »
nie dałem za wygraną i po kolejnej reklamacji zwrot pieniędzy, trwało to wszystko ze 2 miesiące...

lucass_krk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 12, 2015, 15:52:42 »
mój telefon jest już 2 miesiąc w serwisie ma ktoś pomysł jak zmusić ich do wymiany na nowy lub zwrot kasy ?