Smartfony > MS5001

wartość SAR telefonu

<< < (2/2)

kylevessPL:

--- Cytat: rodrigeek w Sierpień 27, 2014, 19:46:12 ---ciekawy jestem, bo raz że w sumie dobrze by wiedzieć jak bardzo bombarduję swoją głowę promieniowaniem, a dwa - tu konkretniejszy powód - bo zauważyłem że po dłuższej rozmowie zaczyna mnie boleć głowa, a przy innych smartach tego nie mam.

--- Koniec cytatu ---
Z tym bólem głowy to naprawdę ciekawe... Ale no widzisz: w instrukcji nie ma, a u Manty ci nie powiedzą :(

rodrigeek:

--- Cytat: kylevessPL w Sierpień 28, 2014, 01:06:47 ---
--- Cytat: rodrigeek w Sierpień 27, 2014, 19:46:12 ---ciekawy jestem, bo raz że w sumie dobrze by wiedzieć jak bardzo bombarduję swoją głowę promieniowaniem, a dwa - tu konkretniejszy powód - bo zauważyłem że po dłuższej rozmowie zaczyna mnie boleć głowa, a przy innych smartach tego nie mam.

--- Koniec cytatu ---
Z tym bólem głowy to naprawdę ciekawe... Ale no widzisz: w instrukcji nie ma, a u Manty ci nie powiedzą :(

--- Koniec cytatu ---

no mam nadzieję, że powiedzą. to dość istotna informacja dla użytkownika IMO.

poszukałem w sieci danych dot "brata bliźniaka" tego telefonu i z tym też jest problem. przy czym na dwóch stronach znalazłem dwie (różne) informacje, które nie wiem czy są prawdziwe - jedna 0,8 a druga 0,44

dzisiaj ponowiłem do nich zapytanie - mam nadzieję, że odpowiedzą - na stronie głównej jest info że odpowiadają na pytania na serwis@  w ciągu 24h

kylevessPL:

--- Cytat: rodrigeek w Sierpień 28, 2014, 10:19:26 ---
--- Cytat: kylevessPL w Sierpień 28, 2014, 01:06:47 ---

--- Koniec cytatu ---

--- Koniec cytatu ---

no mam nadzieję, że powiedzą. to dość istotna informacja dla użytkownika IMO.

poszukałem w sieci danych dot "brata bliźniaka" tego telefonu i z tym też jest problem. przy czym na dwóch stronach znalazłem dwie (różne) informacje, które nie wiem czy są prawdziwe - jedna 0,8 a druga 0,44

dzisiaj ponowiłem do nich zapytanie - mam nadzieję, że odpowiedzą - na stronie głównej jest info że odpowiadają na pytania na serwis@  w ciągu 24h

--- Koniec cytatu ---
W ciągu 24 powinni odpowiedzieć, ale różnie bywa... Ale i tak szczerze wątpię, żeby wiedzieli... Zależy, kto siedzi przy komputerze - raz się zdarzy "tępak" :) , a raz expert ;)

rodrigeek:
no i faktycznie nie odpowiedzieli.
cóż. szkoda, bo przynajmniej prosta odpowiedź "nie wiemy, dowiemy się" była by przynajmniej miłym akcentem, a tak będąc olanym przez wsparcie, następnym razem po prostu pójdę do konkurencji

kylevessPL:

--- Cytat: rodrigeek w Sierpień 29, 2014, 06:40:54 ---no i faktycznie nie odpowiedzieli.
cóż. szkoda, bo przynajmniej prosta odpowiedź "nie wiemy, dowiemy się" była by przynajmniej miłym akcentem, a tak będąc olanym przez wsparcie, następnym razem po prostu pójdę do konkurencji

--- Koniec cytatu ---
No właśnie, w taki sposób jeszcze bardziej odpychają klienta od siebie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej