Autor Wątek: Serwis MANTA  (Przeczytany 6216 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pawel1394

• Newbie
  • *
Serwis MANTA
« dnia: Styczeń 29, 2015, 17:57:02 »
Jak to jast?Oddałem tel na gwarancję,będzie to już trzeci tydzień a telefon czeka na ekspertyzę.Zawiodłem się na tel jak i serwisie chociaż miałem tableta mid14 i był niezawodny.

emanuel33

• Newbie
  • *
Odp: Serwis MANTA
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2015, 14:10:49 »
Ja osobiście mam Mante 5801 i jak mi padł, to w ciągu tyg był u mnie naprawiony. Kwestia na jaki serwis się trafi. Miałem swego czasu przeboje z Gocleverem który odsyłał mi nie naprawiony sprzęt kilkukrotnie :p

pawel1394

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2015, 21:30:46 »
Witam,zawiodłem się ale marki nie skreslilem.Tel bardzo fajny parametry super i nawet nie pomyślałem że głupi
głosnik narobi tyle problemu

pawel1394

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2015, 20:50:21 »
W końcu zwrot kasy ale liczylem na tel.

adamsz75

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2016, 19:41:48 »
Witam.Mój telefon leży już tam na serwisie 2-gi raz.Poszedł na zimne luty(słaby styk)na gnieździe ładowania i po 3-ech tygodniach wrócił z nowym kabelkiem z ładowarki(ale i tak nie ładował).Sklep który mi sprzedał ten telefon wysłał ponownie do serwisu i czekam już 13 dni roboczych i dalej nie wrócił.Dzisiaj jest czwartek a w poniedziałek wyjeżdżam na dłużej do Anglii.Jak mam odzyskać telefon jak nawet Carrefour‎ nie może się dowiedzieć co się dzieje z tym telefonem???Tracę już nerwy do sklepu,"serwisu"jak i całej marki MANTA!!!

oskarr85

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 02, 2016, 13:19:31 »
Mój smartfon był w serwisie Manty jakieś kilkanaście dni (moim zdaniem trochę za długo), ale w końcu został naprawiony.

Wiator85

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2016, 10:38:03 »
Zdarzyło mi się mieć do czynienia z serwisem Manty, raz o ile dobrze pamiętam. Na tyle urządzeń, które mam z tej firmy to niezły wynik. Reakcja serwisu była szybka i naprawili mój telefon.

adamsz75

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2016, 07:21:53 »
Historia z moim"Smartfonem"skończyła się pozytywnie.Telefon oddali naprawiony po 24 dniach roboczych.Jednak oddałem go żonie(bo w jej telefon"MANTA MS4503 po 7-miu miesiącach prawie że wybuchła bateria)Już  nie kupię nic tej marki.Teraz mam NOTE 4 i jestem baardzo zadowolony.

mp6872

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 23, 2016, 14:06:04 »
Reklamowałem w dniu 25.02.2016 MS5001, do dnia dzisiejszego brak odpowiedzi z serwisu co do terminu naprawy. Uzyskałem odpowiedź od sprzedawcy, że Manta może przedłużyć naprawę do 60 dni. W karcie gwarancyjnej brak jest informacji odnośnie czasu naprawy. Poprzednia naprawa trwała 28 dni i po tym czasie otrzymałem nowy smartfon. W karcie gwarancyjnej również brak informacji jak traktowana jest wymiana urządzenia na nowe. Zgodnie z ogólnymi warunkami gwarancji w takim przypadku okres gwarancji winien rozpocząć się od daty przekazania wymienionego urządzenia.

aanka91

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 06, 2016, 11:32:52 »
Kilka miesięcy temu kupiłam smartfon Manty i niedawno mi się zepsuł (nie znam przyczyny), także oddałem go do serwisu. Choć czas naprawy pozostawia wiele do życzenia (około miesiąc), to jednak w końcu otrzymałam naprawiony telefon i jak na razie działa.

kkazikk87

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 16, 2016, 11:33:22 »
Mój smartfon zepsuł się kilka miesięcy od zakupu, także oddałem go do serwisu. Po kilku tygodniach otrzymałem nowy - najwidoczniej poprzedni nie nadawał się do naprawy. Moim zdaniem trwało to trochę za długo, ale ostatecznie mam działający telefon, więc jest w porządku.

swent

• Newbie
  • *
    • wziąć vivus
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 08, 2017, 18:36:43 »
Aparat foto padł zaraz po okresie gwarancji i klops  :-[