Autor Wątek: Cichy mikrofon  (Przeczytany 13367 razy)

RgR

• Newbie
  • *
Cichy mikrofon
« dnia: Styczeń 02, 2014, 01:56:05 »
Witam. Pytanko kieruję do właścicieli owego smartfona. Mianowicie... Osoby, z którymi rozmawiam narzekają, że strasznie słabo mnie słychać... Czasami muszę mówić bezpośrednio do mikrofonu żeby zostać zrozumiany. Jak u Was sytuacja wygląda? A może macie jakieś pomysły, w jaki sposób podkręcić czułość mikrofonu?

kalor62

• Newbie
  • *
Odp: Cichy mikrofon
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2014, 13:18:22 »
W sklep play jest aplikacja ktora sie nazywa "Microphone" (Wonder Grace). Umozliwia ona zrobienia "boost", ktory w moim przypadku pomogl i teraz juz nie slysze narzekan, ze mnie slabo slychac. Dodatkowo uzywajac aplikacji "Startup Manager" (Imoblife Inc) wrzucilem sobie apke Microphone do autostartu - aby po restarcie telefonu automatycznie boost mikrofonu sie znowu wlaczyl.

Daj znac czy pomoglo...

RgR

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2014, 01:16:07 »
Rozwiązałem ten problem w troszkę inny sposób :) Dostałem się do systemowych ustawień mikrofonu i tam zwiększyłem czułość :) (Jbc pomogę na priv  ;) )

kalor62

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2014, 10:36:07 »
Wyslij info jak to zrobic, dzieki

kjagger

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2014, 11:28:44 »
Możesz opisać jak się dostać do tych ustawień? :)

Lukas84

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2014, 13:15:25 »
Witam

Również jestem ciekaw, jak poprawić czułość mikrofonu. Będę wdzięczny za info.

rodrigeek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2014, 20:58:22 »
Rozwiązałem ten problem w troszkę inny sposób :) Dostałem się do systemowych ustawień mikrofonu i tam zwiększyłem czułość :) (Jbc pomogę na priv  ;) )

ja poprosiłbym o pomoc. telefon ogólnie fajny, ale ten mikrofon doprowadza mnie do lekkiego szału

EDIT:
wygląda na to, że wlazłem w to zaawansowane menu mikrofonu i sobie poradziłem. chociaż trzeba się trochę naszukać w googlach jak to zrobić.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2014, 22:20:40 wysłana przez rodrigeek »

qra69

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 26, 2014, 15:40:28 »
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=41145394 tu masz opisane (po angielsku) jak można "podrasować" głośnik, mikrofon, wszystko co związane z dźwiękiem. Sciagnij program MTK Engineering https://play.google.com/store/apps/details?id=com.themonsterit.EngineerStarter&hl=pl, w nim to ustawiasz

kylevessPL

• Hero Member
  • kylevessPL - impossible becoming possible!
    • Status GG
    • Mój stan Skype
    • Profil na xda
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 23, 2014, 06:19:02 »
Dziwi mnie tylko czymu MediaTek wszystko ukrywa... Żeby ustawić EPO, żeby GPS lepiej działał, trzeba wejść w Engineer Mode, który jest ukryty...Czy jest w tym jakiś sens?
kylevessPL - impossible becoming possible!
Moja strona WWW: http://adf.ly/rUP4U
AndroGeek
Mój profil xda - http://forum.xda-developers.com/member.php?u=4807387
Mój smartfon - Samsung Galaxy Trend Lite/Fresh S7390
Moje taby - Manta MID08S, Manta MID9701

emanuel33

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2015, 10:05:14 »

ja poprosiłbym o pomoc. telefon ogólnie fajny, ale ten mikrofon doprowadza mnie do lekkiego szału

EDIT:
wygląda na to, że wlazłem w to zaawansowane menu mikrofonu i sobie poradziłem. chociaż trzeba się trochę naszukać w googlach jak to zrobić.

Może ktoś powiedzieć jak dokładnie zwiększyć czułość mikrofonu? Mam programik, ale nie mogę znaleźć ustawień mikrofonu.

emanuel33

• Newbie
  • *

Stefan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 26, 2016, 14:34:34 »

Hej, czy mogę Cię również prosić o wskazówkę jak dostałeś się do ustawień systemowych?

Z góry dzięki