Autor Wątek: Aktywacja internetu Biznes Everywhere  (Przeczytany 3652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tomashj29

• Newbie
  • *
Aktywacja internetu Biznes Everywhere
« dnia: Grudzień 17, 2014, 17:19:23 »
Witam

Od paru dni jestem posiadaczem tabletu z serii MID9703. Ogólnie jestem jak dotąd zadowolony ale do tej pory nie udało mi się uruchomić internetu Biznes Everywhere od Orange...
Niby jest wszystko ok, karta wykryta, pin poprawny czasem nawet pojawia się zasięg i na chwilę zadziała internet (przeważnie po GPRS, raz złapał 3G) ale tylko przez moment i traci całkowicie zasięg. Ta sama karta włożona do telefonu komórkowego działa bezproblemowo w HSDPA z pełnym zasięgiem. Używam APN Orange który był już dostępny w tablecie. Czy potrzebna jest dodatkowa konfiguracja tabletu?? Proszę o pomoc...

Pozdrawiam

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Aktywacja internetu Biznes Everywhere
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2014, 20:13:54 »
Sprawdź czy czasem biznesowy internet od Orange nie ma innych apnów niż normalne Orange.

Tomashj29

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2014, 18:42:58 »
APN te same. Włożyłem ta kartę do telefonu i śmiga aż miło. A karta z telefonu włożona do tabletu loguje się w sieci, pokazuję połączenie 3g (UMTS:3), siła i jakość ok a prędkość 300kbps max... Dodam że na telefonie mam identyczne parametry i prędkość w granicach 8mbps
Jakieś pomysły??

lukasz11227

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2014, 09:49:01 »
Witam ja mam problem z tym tabletem otóż nie mogę się połączyć z internetem przez modem zew jak i wewn co robić?

Tomashj29

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2014, 13:52:47 »
U mnie okazało się że poblemem był kod PIN karty SIM i przez niego zrywało połaczenie co chwila. A że w orange nie można wyłączyć tego zabezpieczenia to kupiłem starter T-mobile gdzie nie ma pinu i teraz śmiga jak ta lala  :)

lukasz11227

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2014, 16:09:55 »
Znalazłem problem który u mnie tkwił tablet ma słaby zasięg i nie łaczy się z internetem w mieszkaniu tylko i wyłącznie kiedy wyjdę z domu  :( niestety chyba będę musiał go zwrócić