Autor Wątek: kamera problem skype  (Przeczytany 3095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kinga

• Newbie
  • *
kamera problem skype
« dnia: Grudzień 24, 2014, 20:57:53 »
Witam, zakupiłam tablet celem łączenia się przez skype. Problem polega na powiększonym obrazie z kamery mojego tabletu u rozmówcy po drugiej stronie. Podgląd również jest powiększony. Proszę o informację jak rozwiązać problem.

Hall9000

• Gość
Odp: kamera problem skype
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2014, 21:12:46 »
Nic się z tym nie zrobi - to jest błąd firmware - wszyscy mają to samo.
A tak w ogóle to ktoś Cię słyszy przez ten mikrofon ? - on też jest do d....

cimek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2014, 12:57:46 »
Mam ten sam problem. Jeżeli to jest wersja fimware to powinni to poprawić. Bo ja np kupowałem ten tablet głownie do wideo rozmowy przez skype. I nie zaakceptuje tego błędu.

Hall9000

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2014, 13:07:20 »
Jak na razie nawet nie ma stockowych roomów do żadnego tabletu na stronach manty także o aktualizacjach to raczej można zapomnieć.Mnie też rozczarowała kamera i mikrofon w tym tablecie ; na dodatek losowo występują kłopoty z baterią.
Tylko pogratulować tej firmie. !!!

kinga

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2014, 16:35:59 »
Dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi. Czy dobrze rozumiem, że to problem z oprogramowaniem? Rozczarowanie jest tym większe, że to świąteczny prezent dla mamy  :( W sobotę pędzę do sklepu reklamować ten bubel. Dzięki raz jeszcze i życzę spokojnych Świąt, mimo tabletowych rozczarowań!

gani

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2014, 18:01:07 »
Mam ten sam problem ale ciekawe czy to tylko w tym tablecie jest ten problem. Czytalem ze ogólne jest problem ze skypem na android. Spróbowałem instalowac starsza wersje stad

http://skype.en.uptodown.com/android/old

chyba wersja 4.6.511.42275 działa ale tylko czasami jak sie obróci tablet w trakcje rozmowy.
Alternatywa jest google hangouts.

Ale chyba nie ma tableta od innego producenta w tej samej cenie.

kinga

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 25, 2014, 18:39:51 »
Dzięki za podpowiedź :) Spróbuję zainstalować tą wersję. Nie wiem jak u Was, ale u mnie po tym jak udało się nieco wyostrzyć obraz, okazało się, że kamera strzela na bok! Rozmówca po drugiej stronie może pogadać z naszą choinką w makro skali! Co do mikrofonu to ciężko mi się odnieść, bo skupieni byliśmy na obrazie. Generalnie jakaś słyszalność była.

gani

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 25, 2014, 20:49:12 »
Niestety tylko raz się udało, teraz  znów to samo  :(

cimek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 26, 2014, 00:28:45 »
Dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi. Czy dobrze rozumiem, że to problem z oprogramowaniem? Rozczarowanie jest tym większe, że to świąteczny prezent dla mamy  :( W sobotę pędzę do sklepu reklamować ten bubel. Dzięki raz jeszcze i życzę spokojnych Świąt, mimo tabletowych rozczarowań!

To tak samo jak u mnie :-( Na szczęście mam 14 dni na odstąpienie od umowy i chyba trzeba będzie z tego skorzystać... bo bez przesady żeby jedna z najbardziej popularnych aplikacji do komunikacji nie działała tak jak powinna tym bardziej że na innych urządzeniach z androidem działa bez zarzutów.

kinga

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 28, 2014, 15:14:21 »
Zderzenie z rzeczywistością! Nie mogę zwrócić towaru, bo kupiłam go w sklepie stacjonarnym!!! Co to za różnica?!!! Czy problem z tą kamerą jest w ogóle naprawialny? Czy Manta przyjmie taką reklamację?