Autor Wątek: aplikacje  (Przeczytany 1654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cube_k

• Newbie
  • *
aplikacje
« dnia: Styczeń 24, 2015, 22:24:31 »
Witam wszystkich. Mam problem. Aplikacje ktore ostatnio zainstalowalem ze sklepu play (glownie gry dla dziecka)  dzialaja jednak na drugi dzien lub powylaczeniu urzadzenia i ponownym wlaczeniu nie dzialaja. Po probie wlaczenia pojawia sie komunikat aplikacja nie jest zainstalowana. Prosze o pomoc

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: aplikacje
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2015, 20:45:13 »
zrobić przywracanie ustawień fabrycznych z czyszczeniem pamięci, jeśli nie pomoże to serwis.

Golem XIV

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2015, 18:05:32 »
U mnie problem ten sam. Prawdopodobnie ma to związek z tym, że większość aplikacji jest zainstalowana na kracie nand flash, a ta często "zamiera" i wtedy gdy próbuje się uruchomić jakąś aplikację pojawia się komunikat, że aplikacja nie jest zainstalowana.

Jest u mnie jeszcze jeden problem - w tablecie jest tylko 1,5 GB pamięci wewnętrznej i trzeba jakoś tą pamięcią dobrze gospodarować, problem w tym, że jak wchodzę w "ustawienia"/"pamięć wewnętrzna"/"aplikacje - dane aplikacji i multimedia" to pojawia się komunikat "Niestety aplikacja ustawienia została zatrzymana". W związku z tym nie mam jak oczyścić pamięci wewnętrznej, a folder z aplikacjami ma ponad 1 GB. Nawet z 400 mb wolnej pamięci wewnętrznej tablet chodzi wolno, ma spóźnione reakcje, zawiesza się (często wymaga resetu). Krótko mówiąc praca na mim jest uciążliwa pomimo, że ma zainstalowanych dosłownie kilka aplikacji.
Co zrobić aby można było wejść w ustawienia lub jakie są inne pomysły na sprawniejsze działanie?

Pozdrawiam.

Golem XIV

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2015, 11:34:26 »
czy zna ktoś odpowiedź na moje pytanie z poprzedniego posta?