Autor Wątek: Jak ustawić WiFi przy zablokowanym tablecie MID9702  (Przeczytany 2868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jera

• Newbie
  • *
Jak ustawić WiFi przy zablokowanym tablecie MID9702
« dnia: Sierpnia 15, 2013, 18:50:12 »
Witam,
Moja córka przez  wielokrotne błędne rysowaniu wzoru zablokowała tablet.  Tablet  proponuje odblokowanie za pomocą konta Google.   Odzyskałem czy raczej ustawiłem nowe hasło do konta Google. Podaję  teraz w tablecie poprawne dane konta Google ale on krzyczy:   "błędna nazwa użytkownika lub hasło". Nie wiem czy tablet pamięta te dane lokalnie - wtedy prawidłowe byłoby stare nieznane mi  hasło do konta Google. Rozsądek podpowiada, że system powinien sprawdzać dane konta Google online. Problem w tym, że tablet podłącza się do sieci WiFi, która nie ma wyjścia do Internetu.
Jak/czy przy zablokowanym tablecie można ustawić inną (zabezpieczoną) sieć WiFi?

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Jak ustawić WiFi przy zablokowanym tablecie MID9702
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 15, 2013, 21:26:13 »
Wcale.
Na tym właśnie polegają te blokady żeby się nie dało.
Jak masz skonfigurowaną własną sieć wifi to powinien się podłączyć nawet zablokowany.
Jak nie to pozstaje ponowne wgranie fimware i utrata wszystkich danych.

jera

• Newbie
  • *
Odp: Jak ustawić WiFi przy zablokowanym tablecie MID9702
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 16, 2013, 04:49:41 »
Nieco się nie zgadzam z tym, że "na tym polega blokada"  i nie da się ustawić innej sieci WiFi.  Ustawienie sieci WiFi nie musi  naruszać blokady do pozostałych informacji.  Przyjmuję jednak, że tak jest.
Proszę o informacje gdzie mogę pobrać   firmware oraz opis procedury wgrania. Znalazłem do MID9701 ale nie nie do MID9702. Z góry dziękuję.
Dzisiaj widzę nowy dział podrzędny z firmware do MID9702 - dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2013, 07:15:30 wysłana przez jera »