Autor Wątek: Jak dostać do Recovery?  (Przeczytany 5465 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

R3m

• Newbie
  • *
Jak dostać do Recovery?
« dnia: Czerwca 03, 2013, 23:46:36 »
Witam.
Jestem z Białorusi i słabo rozumie w języku polskim. Piszę z pomocą Google Translate.
Moi przyjaciele nie pamiętasz graficzny klucz.
USB debug wyłączony i nie mogę go otworzyć przez ADB.Wynik jest ostatnia opcja - Wipe Data / Factory Reset przez Recovery Mode.
Pokaż, w jaki sposób dostać się do niego?
Znaleźć tylko w drugim modelu: zaciskiem VOL- i naciśnij Power, ale tak on w ogóle nie reaguje.

Poniżej jest moje pytanie w języku rosyjskim i angielskim

------------

Приветствую. Я из Беларуси и плохо понимаю по-польски. Пишу с помощью Google Translate.
Мои знакомые забыли графический ключ.
USB отладка отключена и я не могу его открыть через ADB. Остается только один вариант - Wipe Data / Factory Reset через Recovery Mode.
Подскажите, каким способом в него попасть?
Нашел только как в другой модели: зажать VOL- и нажать Power, но так он ни на что не реагирует.

------------

Welcome. I am from Belarus and poorly understand in Polish. I write with the help of Google Translate.
My friends have forgotten graphical key.
USB debugging is off and I can not open it through ADB. There is only one option - Wipe Data / Factory Reset via Recovery Mode.
Tell me which way to get it?
Found only in the other models: hold down the VOL- and press Power, but it didn't respond.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2013, 21:34:53 wysłana przez R3m »

dager1580

• Full Member
Odp: Jak dostać do Recovery?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 08, 2013, 12:52:03 »
Mayeby can help you. Open settings and choose "copy and trash dane(?)" . Choose "jump to recorvery mode" Sorry for my bad english I'm polish.

kylevessPL

• Hero Member
  • kylevessPL - impossible becoming possible!
    • Status GG
    • Mój stan Skype
    • Profil na xda
Odp: Jak dostać do Recovery?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 28, 2014, 19:45:59 »
Witam.
Jestem z Białorusi i słabo rozumie w języku polskim. Piszę z pomocą Google Translate.
Moi przyjaciele nie pamiętasz graficzny klucz.
USB debug wyłączony i nie mogę go otworzyć przez ADB.Wynik jest ostatnia opcja - Wipe Data / Factory Reset przez Recovery Mode.
Pokaż, w jaki sposób dostać się do niego?
Znaleźć tylko w drugim modelu: zaciskiem VOL- i naciśnij Power, ale tak on w ogóle nie reaguje.

Poniżej jest moje pytanie w języku rosyjskim i angielskim

------------

Приветствую. Я из Беларуси и плохо понимаю по-польски. Пишу с помощью Google Translate.
Мои знакомые забыли графический ключ.
USB отладка отключена и я не могу его открыть через ADB. Остается только один вариант - Wipe Data / Factory Reset через Recovery Mode.
Подскажите, каким способом в него попасть?
Нашел только как в другой модели: зажать VOL- и нажать Power, но так он ни на что не реагирует.

------------

Welcome. I am from Belarus and poorly understand in Polish. I write with the help of Google Translate.
My friends have forgotten graphical key.
USB debugging is off and I can not open it through ADB. There is only one option - Wipe Data / Factory Reset via Recovery Mode.
Tell me which way to get it?
Found only in the other models: hold down the VOL- and press Power, but it didn't respond.
I'm very sorry that I'm writing to you too late but I can help you. MID9701 and MID9702 don't have originally Recovery installed. You have to install/flash it by own.
My tutorial is here --> http://www.manta.info.pl/forum/mid9701/cwm-clockworkmod-recovery-6-0-3-8/ but it's in Polish. You can use Google Translate for help.
Follow these steps (you have to already be rooted).
Than use POWER with VOL- combination and get into Recovery (CWM) mode.
Answer soon if I helped you.
kylevessPL - impossible becoming possible!
Moja strona WWW: http://adf.ly/rUP4U
AndroGeek
Mój profil xda - http://forum.xda-developers.com/member.php?u=4807387
Mój smartfon - Samsung Galaxy Trend Lite/Fresh S7390
Moje taby - Manta MID08S, Manta MID9701