Autor Wątek: Co moze byc przyczyna?  (Przeczytany 3896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bartizi112

• Newbie
  • *
Co moze byc przyczyna?
« dnia: Listopad 19, 2013, 10:24:59 »
Witam serdecznie posiadam tablet 9701 z CP i jestem zadowolony ale jest jedno ale i stad moje pytanie co moze byc przyczyna jezeli tablet po wgraniu paru aplikacji slownie 3-4 zazwyczaj gier zwalnia zacina sie i to w przegladarce chrome zazwyczaj objawia sie to tym ze tablet "mysli" 3-5 sekund nad wyswietleniem adresu ktory wpisuje i ogolnie bardzo wszystko wolno chodzi ale tak sie dzieje tylko w przegoadarkach typu chrome opera dolphin po powrocie do ustawien fabrycznych jest dobrze tablet reaguje szybko lecz po wgraniu aplikacji znowu zwalnia ktos moze ma taki problem ?  Aplikacje gry to zazwyczaj z top typu pou benjji bananas itp pozdrawiam

nostradamusos

• Newbie
  • *
Odp: Co moze byc przyczyna?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2013, 18:29:05 »
Dziwne szczerze powiedziawszy, ja ten tablet zakupiłem dla dzieciaka i wiadomo mnóstwo gier, fakt myśli długo po uruchomieniu co strasznie wkurza, niby tyle pamięci itp. itd. ale "ślimaczy". Czasami nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych też "ślimaczy", wkurzające ale da się z tym żyć, a do saerwisu nie oddam bo będzie gorzej ;) a nie lepiej. Niestety musze powiedzieć, że serwis jest tragiczny, więc jeśli dajesz radę  i wytrzymujesz nie wysyłaj do serwisu, chyba że w ciągu 7 dni od zakupu masz prawo oddać sprzęt bo nie spełnia twoich oczekiwań i każdy sklep może ci skoczyć. Oddajesz w przeciągu 7 dni i kasę mają oddać. Polecam konsultacjkę z Rzecznikiem Praw Konsumenta to ci to uściśli.