Autor Wątek: Bateria  (Przeczytany 2482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aspius

• Newbie
  • *
Bateria
« dnia: Styczeń 07, 2014, 07:44:33 »
Witajcie użytkownicy MID802 ;)
Mam do Was pytanie. Ogólnie tablet nie pracuje nazbyt długo na baterii ale to nie problem. Miałem tego świadomość i to mi nie przeszkadza. Przeszkadza mi za to, to, że tablet nawet jak jest wyłączony, to zżera baterię w zastraszającym tempie. Pozostawiony na noc, nie podłączony do ładowania, potrafi zeżreć 40% baterii… czy to normalne ?

Grzesiek

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Bateria
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2014, 15:08:57 »
Nie jest to normalne. Przy wyłączonym ekranie w standby spadek powinien być dużo mniejszy.
Chyba że cały czas włączony jest ekran i wifi?

marcinbl

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2014, 01:38:28 »
Jam mam ten sam dokładnie problem na 2 takich identycznych Tabletach  :( Czyżby wada oprogramowania?

Aspius

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2014, 18:53:57 »
Tablet jest z wyłączonym ekranem, ma włączone wifi. Zastanawiałem się czy to możliwe, że pomimo wyłączonego ekranu wifi działa i żre prąd ;)
Co ciekawe przedwczoraj po całej nocce nie spadł poziom baterii.. już się ucieszyłem, ale po wczorajszym graniu wieczorem było 49 % a dziś już się nie włącza... czyli bateria siadła

ech... będę dalej szukał przyczyny

m2861

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2014, 19:42:47 »
Wi fi będzie cały czas działało nawet jak masz wyłonczony ekran, w ustawieniach masz zarządzanie tym trybem ;)

cool.freeview

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2014, 23:14:04 »
Czesc. Mam inny problem z baterija: wygasa bardzo szybko, po zainstaliowaniu BatteryDoctor czas pracy baterji zostal nieco wydluzony. Wifi wylacza sie po zgasnieciu ekrana, baterja trzyma spokojnie przez noc, ale niestety po wlaczeniu rano pada z 80% na zero w ciagu 10 minut. To jest problem baterji czy oprogmowania?