Autor Wątek: Tablet stoi na 'android', nie można załadować sterownika USB.  (Przeczytany 2207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pzielinski

• Newbie
  • *
Tablet stoi na napisie android.

Po podłączeniu pod usb do komputera urządzenie pojawia się na liście (MID801) ale oczywiście potrzebuje sterownika.
Próbuję wgrać sterownik który jest wraz z RK3066BatchTool (sprawdzałem też Rockusb_v3.6) pod win7 x64 jak i win8.1 x64 ale ten sam problem - nie widzi sterownika, komunikat:

System Windows nie może zainstalować urządzenia MID801.
System Windows nie może odnaleźć oprogramowania sterownika dla tego urządzenia. ...

Jakieś rady?

-----
urządzenie w systemie wyświetla się jako
USB\VID_2207&PID_0010

w plikach sterownika nie ma pozycji odpowiadającej PID_0010

Szukałem też starszych sterowników, ale na chwilę obecną bez sukcesów - wszystkie które znalazłem nie działają.

-----
Oczywiście vol- + power nie działa - nie pojawia się żadne menu (ale sam obrazek z postacią androida i czerwonym trójkątem się pojawia).
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2015, 09:44:09 wysłana przez pzielinski »

Hajt

• Newbie
  • *
Odp: Tablet stoi na 'android', nie można załadować sterownika USB.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2016, 10:51:15 »
Ja to próbowałem tak: panel sterowania -> menedżer urządzeń -> i tam powinno się wyświetlić nieznane urządzenie u mnie pomiędzy zakładkami karty graficzne, a karty sieciowe prawym na to urządzenie i "aktualizuj oprogramowanie sterownika" potem wybierałem właśnie ten sam plik co Ty i mi działało.