Autor Wątek: Czy MID781 obsługuje tuner DTV dedykowany urządzeniom android?  (Przeczytany 1396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ravenland

• Newbie
  • *
Dzień dobry,

To mój pierwszy post na tym forum więc w pierwszej kolejności pragnę się przywitać ze wszystkimi użytkownikami, mam na imię Artur.
Moje pytanie jest następujące: czy ten tablet obsługuje tunery DTV. Konkretnie chodzi mi o tuner firmy overmax, nie pamiętam modelu. W specyfikacji jest informacja, że wymagana jest obsługa technologii NEON i chyba jeszcze możliwość odczytu dysków podłączanych przez USB. W google play ściągnąłem program IDTV, gdzieś wyczytałem, że jeśli urządzenie nie obsługuje takich tunerów to google play poinformuje o niezgodności tego programu. Zainstalowałem i program działa więc...Więc jak to jest? Wolę się upewnić przed zakupem tunera żeby nie było niemiłej niespodzianki.
Jednocześnie od razu uściślam, że mam pendrive, który mój smartfon "widzi" a po podłączeniu go do tego tabletu zero widoczności podłączonego pendrive'a.
Mój tablet pracuje na wersji 4.1.1 gdyż pomimo prób i ścisłego trzymania się instrukcji aktualizacja się nie udaje. Windows XP nie może zainstalować sterowników urządzenia ("i nie może ono działać poprawnie") choć widzę oba napędy w systemie. Program do aktualizacja wyrzuca bład przekroczenia czasu, tak jakby nie mógł się połączyć z urządzeniem choć na początku pokazuje jakieś urządzenie podłączone do usb. Ale to jest poboczny problem... Najważniejsze jest moje główne pytanie.
Przepraszam, że tak się rozpisałem za pierwszym razem i liczę, że może ktoś będzie umiał odpowiedzieć konkretnie na moje pytanie.
Pozdrawiam serdecznie.

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Czy MID781 obsługuje tuner DTV dedykowany urządzeniom android?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2014, 11:00:27 »
Tunera Overmax nie sprawdzę, ale postaram się sprawdzić na innym tunerze, jeśli uda mi się gdzieś zdobyć MID781.

ravenland

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2014, 15:51:31 »
Bardzo dziękuję i poproszę o sprawdzenie jeśli się uda :) Chociaż może być to trochę mylące jeśli będzie zrealizowane na wersji andka 4.2.2. U mnie jest 4.1.1 bo jeszcze nie udało mi się zaktualizować.

ravenland

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2014, 23:39:09 »
Tablet został zaktualizowany w windows 7 :)
W nowszej wersji obsługuje napędy usb i ten tuner overmaxa działa i hula jak złoto :) Jedyny problem to słaba antena i zasięg sygnału, w mieszkaniu zero sygnału - i to w Warszawie!
Ergo: jestem przekonany, że po aktualizacji ten tablet obsłuży każdy taki tuner DTV dedykowany urządzeniom z androidem.