Autor Wątek: Część ekranu nie reaguje na dotyk  (Przeczytany 624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zetwu

• Newbie
  • *
Część ekranu nie reaguje na dotyk
« dnia: Sierpień 26, 2016, 12:54:18 »
Witam, mam problem po wgraniu nowego firmware'u.
Ponieważ nie mogłem już korzystać z tabletu ze względu na samouruchamiające sie aplikacje musiałem wgrać od nowa system. Mam wersję oznaczoną jako CP-706-MB-V1.3 i wgrałem oprogramowanie o takim samym oznaczeniu. Tablet działa ale część ekranu nie reaguje na dotyk - konkretnie dolna część względem kamerki. Przy pionowym ustawieniu tabletu znajdują się tam przyciski wyjścia z aplikacji, powrotu do głównego ekranu itp. Przy tym ustawieniu oczywiście nie można korzystać z tych przycisków - muszę obrócić ekran, żeby działały. Nadal jednak nie działa wspomniana wyżej część ekranu. Wygląda na to,że ograniczenie pola ekranu jest spowodowane przez system. Czy ktoś miał podobne problemy?

Widzę, że nie. Dodam, że niestety, ani reset, ani ponowne wgranie systemu nic nie daje - efekt taki sam. Na dodatek zauważyłem, że po każdym wyłączeniu tabletu zmienia się Mac Adres wi-fi. Zrobił się problem, bo adres IP miałem przydzielony do MacAdresu. Próbowałem wgrać inne wersje firmware'u ale bez skutku - tablet martwy. Działa jedynie wersja CP-706-MB-V1.3 ale z objawami jak wyżej. :(
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2016, 21:12:09 wysłana przez zetwu »