Autor Wątek: Podświetlenie  (Przeczytany 1531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

w32

• Newbie
  • *
Podświetlenie
« dnia: Marzec 21, 2014, 10:10:32 »
Witam,

mam problem z ustawieniem podświetlenia polegający na tym, że w właściwościach można maksymalnie ustawić podświetlenie na ok 60-70% (niezbyt mocno świeci - w jasnym pomieszczeniu słabo widać ). Po przekroczeniu tego poziomu ekran przygasa. Co ciekawe zwiększenie podświetlenia następuje tylko gdy ustawi się najpierw minimalne podświetlenie, a następnie suwakiem zwiększy się bardzo mocno. Niewielkie przesunięcia nie zmieniają podświetlenia.

Czy ktoś z Was spotkał się z taki problemem ?

Pozdrawiam
w32

reklamy2209

• Newbie
  • *
Odp: Podświetlenie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2014, 11:58:30 »
Kolego możliwe ze nie zauważasz róznicy pomiedzy np 60% a 80% ja zauważam nie wielka pomiedzy 0% a 100% jest spora i dlatego może Ci sie tak wydawać.
Do tego oczy się przyzwyczaja np jak w telefonie mam ustawione na najniższe to oprócz słońca to wszędzie mi sie bardzo dobrze korzysta i widzę w pomieszczeniu idealnie i jak podjasnisz na polowe wydaje Ci sie jasno a jak na maksa to bardzo jasno.
Lecz jak mialem ustawione na 60% w pomieszczeniu wydawało mi się ze jak wzialem na najnizej to nic nie widze a jak na maksa to nic sie nie zmienilo.
Lecz jeżeli jest to wina systemowa zalecam wylaczenie telefonu przytrzymanie VOL- i VOl+ i POWER przywlaczaniu wlaczy Ci sie recovery i wykonaj wipe data/factore reset przemieszczasz sie vol - zatwierdzasz power i nastepnie po wipe data/ factore reset robisz reboot system now jezeli sie naprawilo to znaczy ze to byla wina systemowa jezeli nie to znaczy ze jest wszystko w pożadku.
Pamietaj ze po zrobieniu wipe data/factore reset strasisz dane uzyskasz telefon jak z pudelka

w32

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2014, 14:56:37 »
Dzięki za informację. U mnie głównym problemem jest to, że po przekroczeniu magicznego 60-70% ekran ciemnieje i to bardzo wyraźnie (może tak na ok 20-30%). Czy gdy dasz u siebie podświetlenie na 100% to przygasza Ci się ekran czy świeci na maksa (niestety reset nic nie daje) ?

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2014, 22:31:05 »
Przygaszanie-rozjaśnianie powinno być płynne w całym zakresie