Autor Wątek: Odmulanie,jak wykonać screenshota itp. PORADNIK  (Przeczytany 2324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

reklamy2209

• Newbie
  • *
Odmulanie,jak wykonać screenshota itp. PORADNIK
« dnia: Marzec 26, 2014, 11:44:45 »
Witam
Chciałem wam pomóc i powiedzieć ze jeżeli np przeglądacie internet czy gracie w coś i chcecie zrobić zrzut ekranu należy jednocześnie nacisnąć POWER i VOL-. Zrzut ekranu czyli tak zwany SS (screenshot) zostanie automatycznie zapisany i będziecie go mogli spotkac pod mnt/sdcard/Pictures/Screenshots

Druga sprawa jest opcja wasz tablet muli :D Można go szybko odmulic jak to mówię tzn ze czekacie długo na otworzenie aplikacji wyłącza się aplikacja bądź tablet musicie resetować jest na to rada.
Wchodzicie w ustawienia nastepnie opcje programistyczne i
Skala animacji okna Klikacie i ustawiacie Animacja wyłączona
następnie Skala animacji przejścia klikacie i ustawiacie Animacja wyłączona i to samo z skala długości animacji.
Następnie musicie w opcjach programistycznych wjechać na sam dół i zaznaczyć
Nie zachowuj działań w tle żeby obok był ptaszek
A następnie Limit procesów w tle ustawić na Brak procesów w tle.
Jeżeli coś poszło nie tak przez przypadek w opcjach programistycznych cos przestawiliscie co nie trzeba i po wlaczeniu wystepuje czarny ekran a wasze serce zaczyna znacznie szybciej bic ze bedziecie musieli serwisowac tabletka.
Nie martwicie sie juz tylko postepujecie zgodnie z instrukcja
Wyłączacie tablet lub resetujecie i przy włączaniu klikacie oby dwa przyciski jednocześnie VOL + VOL- i POWER az do momentu kiedy nie włączy się wam
RECOVERY
Na samej gorze wyświetli się Android System recovery <3e>
Musicie przyciskiem VOL-  wybrać
 wipe data/factory reset i akceptować przyciskiem POWER
Poczekać aż wyświetli się ten ekran co na początku  i następnie reboot system now
Tablet włączy się w stanie takim jakim wyjęliście go z pudelka
Ta opcje można wykorzystać gdy tablet nie wiadomo czego wariuje i gdy np zapomnicie hasła do odblokowania.
Wszystko robicie na swoja odpowiedzialność. Pozdrawiam Seba2209
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2014, 11:47:15 wysłana przez reklamy2209 »

jan443

• Newbie
  • *
Odp: Odmulanie,jak wykonać screenshota itp. PORADNIK
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2020, 07:10:58 »
Jakbym ja to wiedział to naprawdę było by bardzo dobrze.Tylko ja tego w ogóle nie wiem.