Autor Wątek: Recovery CWM + root +Xposed Framework  (Przeczytany 1891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MJK

• Newbie
  • *
  • Ogólnie nie chce mi się.
Recovery CWM + root +Xposed Framework
« dnia: Październik 19, 2017, 10:41:09 »
Jako że jestem leniwy to napisze w wielkim skrócie.
A ze wpadł mi w ręce ten tablet (wiem który jest rok)
I z uwagi na do ze żadne custom recovery (ruskie strony etc) nie bardzo chciało działać (wysypywało się -boot loop) to już miałem je kompilować od podstaw ale ze jestem len to czytaj dalej  ;D 

Dla zainteresowanych:
Recovery nie jest skompilowane przeze mnie ale przynajmniej mi działa.
Żeby je wgrać potrzebujesz oczywiście sterowników do  Allwinner A13 i  adb.
Obowiaskowo włączony tryb debugowania w tablecie.

Jak juz to masz to pobierz i rozpakuj CWM
po czym odpal "Flash_recovery to tablet"
ciesz sie działającym CWM
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Dobra to jedziemy dalej teraz pora na root ;)
Mógł bym to wrzucić w dział ogólny bo  procedura biedzie taka sama dla praktycznie wszystkich Allwinner-ów (a10 a13 itd) ale mi sie nie chce.
Pobieramy i instalujemy supersu (wersja V2.82) https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.supersu (bo nie warto rotować jakimś gównem  co reklam tylko dowala 8) )
nastepnie wchodzimy w recorvery (cwm) -power vol+ i instalujemy zip z załącznika SuperSU-v2.82-201705271822.zip badz z strony http://supersu.com/download
to tyle mamy root-a
++++++++++++++++++++++++++++++++

Xposed Framework

Coż teraz deser cos wartego uwagi czyli Xposed
Pobieramy załacznik de.robv.android.xposed.installer_v32_de4f0d.apk i oczywiscie instalujemy.
nastepnie uruchamiamy i klikamy framework
po czym zainstaluj i uaktualnij
to tyle po restarcie cieszymy sie Xposed Framework

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oczywiście nie ponoszę odpowiedzialności za uszkodzenia itp. (z reszta to ze na własna odpowiedzialność  to robisz wynika z regulaminu forum.  8) )

ps. Jak mi się zachce to może się rozwinę bardziej temat i sformatuje lepiej :P

« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2017, 17:41:36 wysłana przez MJK, Reason: Dodanie kilku nowych rzeczy »