MIDy i Tablety > MID707

ROM- standardowy lub custom

(1/2) > >>

Yahou:
Witajcie!
Napsociłem bardzo (chociaż nie do końca jestem do tego przekonany). Problem polega na tym, że tablet w ogóle nie wyszukuje sygnału GPS, często wysypuje aplikację Facebook i nie pozawala mi na synchronizację kalendarza google. Potrzebuję ponownie zainstalować soft do mojego tabletu. Czy ktoś z Was posiada backup softu oryginalnego, lub powie mi który CM będzie działał?
Pozdrawiam,
Yahou!

kylevessPL:
Na Exynosa od Samsunga by było ciężko przeportować CM, a oficjalnego od Manty nie ma. Poproś @jsadkowski, on powinien go zdobyć.

Yahou:
Dziękuję za zainteresowanie. Zaraz się skontaktuję. :)

@kylevessPL
Czyli rozumiem, że nie planujesz pracy przy CM do tego tabletu? Tablet ma to do siebie, że czasami lubi się pozawieszać. Oprócz tego słaba bateria + mocne podzespoły niestety nie są dobrym połączeniem (temperatura obudowy, czas pracy). Od 2 dni szukam nowego ROM, który byłby w stanie odciążać podzespoły, jak i zaproponować nowe rozwiązania. Jeżeli nie CM, to może ktoś już przekonwertował inny custom ROM?

kylevessPL:

--- Cytat: Yahou w Październik 16, 2014, 18:55:08 ---Dziękuję za zainteresowanie. Zaraz się skontaktuję. :)

@kylevessPL
Czyli rozumiem, że nie planujesz pracy przy CM do tego tabletu? Tablet ma to do siebie, że czasami lubi się pozawieszać. Oprócz tego słaba bateria + mocne podzespoły niestety nie są dobrym połączeniem (temperatura obudowy, czas pracy). Od 2 dni szukam nowego ROM, który byłby w stanie odciążać podzespoły, jak i zaproponować nowe rozwiązania. Jeżeli nie CM, to może ktoś już przekonwertował inny custom ROM?

--- Koniec cytatu ---
Portuję wiele ROMów na taby do Manty, ale niestety nigdzie w sieci nie mogę znaleźć źródeł dla Exynosa. Nie mam więc na czym bazować. Po drugie musiałbym mieć jakiegoś taba z tym prockiem i zapoznać się z modułami, układem partycji, bo tak nic nie zdziałam.

Yahou:
Rozumiem,
wielka szkoda ;)
Ale dziękuję ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej