MIDy i Tablety > MID707

mid 707 wipe data/factory reset przez usb

(1/1)

zastry:
Dzień dobry
Mam problem z nowym tabletem mid707(android 4.2.2), po kilku dniach użytkowania przestał działać dotyk.
Zanim złoże reklamację chciałbym jeszcze z poziomu recovery zrobić factory reset (może to pomoże), lecz problem w tym że niedziałający dotyk uniemożliwia wyłączenie urządzenia. 
Moje pytanie brzmi:
Czy da się wyłączyć tablet z niedziałającym dotykiem jakimś programem przez usb?
Oraz: czy na pewno w tym modelu do recovery wchodzi się przez on+vol- potem (gdy pojawi się logo) puszczając on?

A może ktoś będzie tak dobry i podsunie inne rozwiązanie awarii dotyku, nie tracąc gwarancji oczywiście.
Pozdrawiam

kylevessPL:
Raczej dotyk przez wipe się nie naprawi. Ale warto spróbować ;) Z czego, co pamiętam, to tak: POWER z VOL- i powinno pojawić się Recovery. Wybierz wszystkie wipy (jeśli jest Dalvik czy cache, to też) i zobacz, czy pójdzie. Jak nie, to lipa ;( FW nie ma, ale raczej ono też by nie pomogło. Wtedy tylko serwis. Jeśli chodzi o wyłączenie urządzenia, to powinno pomóc długie przytrzymanie POWER, a jak nie, to może jest gdzieś z tyłu obudowy RESET i wciśnij go pinezką.

zastry:
Po resecie szpilką nie mogę wejść do recovery... może to kwestia kombinacji przycisków, ale nigdzie nie znalazłem opisu jaka powinna być na mid707.

Problem wipe z poziomu pc rozwiązałem tym programem: http://www.mediafire.com/download/7se8s62sj1y5fpo/Android+Multi+Tools+v1.02b.rar
Jak się można było spodziewać dotyk dalej nie działa. Jutro serwis.
Pozdrawiam

kylevessPL:

--- Cytat: zastry w Wrzesień 07, 2014, 11:10:49 ---Po resecie szpilką nie mogę wejść do recovery... może to kwestia kombinacji przycisków, ale nigdzie nie znalazłem opisu jaka powinna być na mid707.

Problem wipe z poziomu pc rozwiązałem tym programem: http://www.mediafire.com/download/7se8s62sj1y5fpo/Android+Multi+Tools+v1.02b.rar
Jak się można było spodziewać dotyk dalej nie działa. Jutro serwis.
Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---
No, czyli ostatecznie tak jak mówiłem - serwis.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej