MIDy i Tablety > MID706

Tablet zamarł...

(1/1)

Matis8064:
Witam, mam tablet MID706 - zrootowany.

Chciałem wgrać na niego roma poprzez aplikacje rom menager. Po zatwierdzeniu dostępu do roota aplikacji.
Tablet się wyłączył. Nie włącza się, jak podłącze go do ładowania nie wyskakuje żadna animacja baterii, a
komputer w ogóle go nie wykrywa.

Przypominam, że nie wgrywałem romu tylko dałem aplikacji do dostęp do roota więc czemu się nie włącza? :(
Proszę o pomoc, czy jest sposób aby go uruchomić, albo wgrać na niego odnowa androida bez pomocy USB???
Czy tablet z rootem pousuwanymi aplikacjami systemowymi (typu: sport tv) itp. podlega gwarancji?

Czy jest jakiś sposób aby mu pomóc?

kylevessPL:
UWAGA! Ponieważ MID706 nie ma mechanicznych przycisków VOL, aby wejść w tryb aktualizacji uruchamiamy RKBatchUpdate, wczytujemy obraz systemu, podłączamy wyłączony tablet do PC i szpilką wciskamy RESET (dziurka z tyłu obudowy). Tablet powinien przejść w tryb aktualizacji (zielony kwadrat).

Gwarancji to ty już dawno nie masz... ROM Manager nie jest z nim kompatybilny... Jeżeli zgodnie z tym nie idzie, to nic nie mam do powiedzenia...

Matis8064:
Wielkie dzięki za pomoc!!! Twoja odpowiedź dużo mi dała.

Pozdrawiam

kylevessPL:

--- Cytat: Matis8064 w Październik 22, 2014, 15:31:58 ---Wielkie dzięki za pomoc!!! Twoja odpowiedź dużo mi dała.

Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---
Nie ma za co ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej